Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az új...

Mi a véleményetek az új iPhone-ról (7)?

Figyelt kérdés
Érdekelne mi a véleményetek a most bemutatott új Apple telefonról, az iPhone 7-rööl?

2016. szept. 7. 23:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
45%
már kéne, mi?
2016. szept. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Jack elhagyását sajnálom (átalakító használatát elég rossz alternatívának tartom), alacsony fogyasztású magok megjelenésének örülök, ahogy fejlesztett kamerának is, kíváncsian várom, rossz fényviszonyok között hogy fog teljesíteni.

A piano black modell pedig szerintem kifejezetten jól néz ki, kár, hogy csak 128-as és 256-os kiadás van belőle - apropó, minimális tárhely 32 GB-re növelése már régóta időszerű volt.

2016. szept. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
11%
Újabb hulladék.
2016. szept. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
29%
Tokeletes is lehetne ha jack megmaradt volna, es a siman is lenne a dupla kamera nem csak a tepsin.
2016. szept. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
A fekete nekem nagyon bejön.
2016. szept. 8. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

vessük össze az iphone 6s-el.


Iphone 7nek:

-Jobb teljesítménye (tyű, minden picit gyorsabb lesz..)

-Jobb a kamerája (erre még kiváncsi leszek, hogy mennyivel, mert az 1.8as rekeszérték ebben az árkategoriában nem a legjobb)

-Vízálló (ip67...ez azért gáz, min. ip68nak kellene lennie)

-Fényesebb a kijelzője (ettől se estem hasra)

-Nincs jack. (De van átalakító!)

-32 gb-os tárhely is van (ez pozitívum, mert ez elég szokott lenni)

-Nyomássérzékeny home gomb (Ez oké, mert a gombokkal léphetnek fel problémák, hosszas használat után.)

Sztereo hangszorók (ez jó dolog)

Bazi drága a 128gb-os meg horrror, a 256gb-s meg insane nighmare price.


Összeségében semmi olyat nem hozott az új iphone amiért megérné lecserélni az iphone 6s-t.


Jobbat vártam, de így is lesz több millió ember aki gondolkodás nélkül megfogja venni, mert hát ez az ÚJ Iphone...

2016. szept. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
20%

Ha iOS10-el jön akkor az bazi nagy elqúrás!

Benne voltam a beta tesztben, hihetetlen mennyi hülyeséget pakoltak bele, már nem is iphoneként müködik, hasonlit a widgetes xarszungokra.

2016. szept. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
#7 Pedig sajna azzal fog. :/ De hátha valamilyen szinten ki lehet majd lőni azokat a widgeteket.
2016. szept. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Nagy forradalmat már nem lehet csinálni okostelefonok terén. Gyorsabbak és szebbek évről évre frissített rendszerrel. Ezt hozza és ennyi.


Látszik hogy próbáltak olyan apró funkciókat kitalálni és beletenni amiket a riválisok nem tudnak de ezeknek nem sok hasznát látom és ez nem fejlődés hanem csak dolgok amikről tudnak a rajongók beszélni.


Jobs-sal kihalt a fantázia a cégből.

2016. szept. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
Sztem nagyon jó, a stereo hangszóró nagyon tetszik, meg szerintem baromi jó az új füles, százszor jobb mint a jack én nem sírok majd utána, fekete is jól áll neki , a 6s-t én lecserélem erre
2016. szept. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!