Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik éri meg jobban, iPhone...

Melyik éri meg jobban, iPhone 6S vagy Huawei P9?

Figyelt kérdés
Most jutottam oda, hogy a 3 éves LG készülékem felmondta a szolgálatot, és ezt a kettőt találtam elfogadhatónak. Ti melyiket ajánlanátok közülük? Az igaz, hogy a Huawei egy 100-assal olcsóbb, de amúgy jobban megéri? (Egy apró kérdés, a Huawei hátulján mi célt szolgál az a kis négyzet? Még élőben nem láttam, és erről nem találtam leírást, csak tokoknál feltűnt, hogy valamelyiknél kivágják ott, valamelyiknél nem. Vagy az lenne a bekapcsológomb? Terveim szerint holnap megyek megnézni a boltban.)

2016. szept. 7. 21:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%

Samsung E1100-at vegyél!


Engem már vagy 10 éve szolgál.


Eddig egyszer kellett aksit cserélni benne.

2016. szept. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

:D :D :D

A Samsungot eleve utálom.

2016. szept. 7. 21:41
 3/17 anonim ***** válasza:

Más telefon nem jön szóba? Mennyit szánsz rá?

Mobilarénán olvasgass teszteket.

2016. szept. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
41%
IPhone SE
2016. szept. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Hagyjuk mán ezt az ájfon se-t!

Nem éri meg az árát, ennyi. (Van, még mielőtt jönnek a beszólások) Gondolom, a 6s se.

Huawei ár/érték arányban jobb, ha csak ezek jöhetnek szóba

2016. szept. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam még a Honor 8-ban is, de külsőre nagyon nem tetszik, ahogy igaz ez az iPhone SE-re is.
2016. szept. 7. 22:13
 7/17 anonim ***** válasza:
60%

Az iPhone SE-nel jobb ar/ertek aranyu keszulek jelenleg nincs a piacon.

Az androidos telefonok meg csak paliron veszik fel a harcot, a valosagban mindig alulmaradnak hasznalatkor. De mem muszaj elhinni, de legalabb ki kell probalni l.

2016. szept. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%

Tipikus megszólalás.


' csak papíron jobb '


HA lett volna valaha egy rendes androidos készüléked (nem samsung) akkor tudnád, hogy a való életben az androidos telefonok messze lekörözik az iPhonokat.


Tudásban és teljesítményben közel azonosak, de az iPhoneoknak generációk óta hírhedten gyenge akksijuk van.

Ráadásul egy "se" sehol nem jó ár-érték arányban.


A p9-en én is gondolkodtam egyébként, én azt választanám.

2016. szept. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
41%
Sajátom iPhone a céges android iszonyatos az android én utálom , az iPhone nekem nagyon bejön , ár érték sz SEnek nagyon jó, androidosoknak meg eleve szerintem nincs értéke x forintért egy kacat közel nincs olyan élmény számomra de kinek mi
2016. szept. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha van egy józan eszed nem kínzod magad valami droiddal, hanem megveszed az iPhone-t. Vagy 6S vagy SE. Ezt igazából te döntöd el, mert majdnem ugyan az a két készülék. Nekem az SE milliárdszor jobban tetszik, de mégis 6S-em van. Első szóra lecserélném az SE-re, ha lenne benne 3D touch. Nekem voltak már Andoridos telefonjaim, de egyik sem jött be, sőt... néha jött volna, hogy kidobjam az egészet a kukába. Jó ismerősöm megvette a A P9 Plust. Nem tudom, hogy mi a poén a két kamerában, ha olyan képeket csinál, mint az S3. Gagyi hatása van az egész telefonnak, még fogni sem olyan jó. Remélem segítettem, és itt közös erővel megmentünk egy Huawei/től vagy egy Honor-tól.
2016. szept. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!