Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha vettem ki egy szolgáltatótó...

Ha vettem ki egy szolgáltatótól telefont és eladom akkor a garanciát is odaadhatom, vagy az veszik?

Figyelt kérdés
Szóval, hogy ha eladom másnak akkor meghirdethetem úgy, hogy van hozzá garancia? más személy is fel tudja azt használni?
2016. szept. 8. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
A garancia a telefonhoz tartozik.
2016. szept. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha adod hozzá a számlát is vagy legalább egy számlamásolatot vagy garancialevelet. Ha a garancia a szolgáltatóhoz szól és te akciósan vetted mint előfizető akkor sem vagyok biztos benne hogy ő visszaviheti ha gond lenne a telefonnal hanem lehet hogy neked kell odaadnia és te beviszed.
2016. szept. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"akkor sem vagyok biztos benne hogy ő visszaviheti "

Amint ír egy meghatalmazást, mindent lehet.

2016. szept. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én XY meghatalmaozom SK-t hogy a #12345678890 azonosítószámú Z típusú mobiltelefon készülék garanciás ügyintézés során teljes körűen eljárjon a nevemben, amennyiben az rám nézve nem jár költséggel.

XY.

Érvényes 2016. 12. 12-ig.

2016. szept. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!