Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legmegbízhatóbb...

Melyik a legmegbízhatóbb okostelefon típus? Ami nem fagy le, nem indul újra és nem lassul be egy év után?

Figyelt kérdés
Most épp ár nem számít, csak érdeklődöm.
2016. szept. 9. 08:00
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Az iPhone-ok mondjuk pont ilyenek.
2016. szept. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
69%
Csak a Caterpillar. Bármilyen csodatelefonom volt, mindig kinyírta magát, a Cat viszont évek múlva sem lassul, ha karban van tartva. Memóból elviselnék egy kicsit többet, mert csak két-három alkalmazást lehet rátölteni, de annyi baj legyen, a Google appokat mind letiltottam róla, így azért elférnek a dolgaim. Netezni, telefonálni, zenét hallgatni tökéletes, és nem lesz baja egy kisebb bucskázástól.
2016. szept. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Bizony az Iphone lesz az. De erre már nem is mondok semmit, hogy 0%-ot kapott az első válaszoló, nyilván olyanoktól akik még soha nem használtak Iphone-t hosszabb ideig.
2016. szept. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nagy általánosságban én is az iPhone-okról hallottam, hogy a legstabilabbak, de pl kolléganőmé már olyan, hogy ha olyanja van a telefonnak, akkor rányom valamire és egy fél óra mire behozza a dolgot.

2016. szept. 9. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!