Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Merjek GSM boltban vásárolni?

Merjek GSM boltban vásárolni?

Figyelt kérdés

15e ft olcsobban meg tudnám venni a kiszemelt telefont.

70rugo igy is.

Gyari garancia 1év Samsung.

Gyari tartozekok stb. Minden nagyon szèp és jó.

Mik a tapasztalatok?



2016. szept. 9. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:

én nem venném meg gsm boltban a helyedben


milyen telefonról van szó?

2016. szept. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csodák nincsenek, nem hiszek abban, hogy a mai kiélezett piaci viszonyok között (bármilyen területen) létezik ilyen, hogy valaki 20%-kal olcsóbban tud adni bármit anélkül, hogy a dolog hátrányait rád hárítaná. A webáruházak működhetnek így, mert nem kell üzlethelységet fizetni, nem kell annyi alkalmazott, stb, de webáruháza van a mobilszolgáltatóknak is, ahol kedvezményesen vásárolhatsz. Én telefont meg műszaki cikket inkább olyan helyen veszek, ahova tudom, hogy visszavihetem, ha baja van, és biztosan segíteni fognak. Vagyis ha van normális, megbízható szervizháttér és ügyfélszolgálat. A garancia nem minden, ahhoz hozzátartozik az is, hogy ha baj van, intéznek-e mindent ezzel kapcsolatban, vagy azt mondják, hogy vidd be te a Samsung központba, aztán intézd, ahogy akarod. Szóval az olcsóbb árért szinte mindig kevesebbet kapsz, csak ha szerencséd van, nem veszed észre, vagy nem zavar. Ezt neked kell eldöntened, hogy mennyit ér a kényelem, vagy a biztonság-érzés. Nekem és annyit, hogy ne a legolcsóbb árakat keressem ilyen esetben.
2016. szept. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bp1985 ***** válasza:
Hiába adja oda.a gyári garancialevelet, az.sem garancia.semmire a sufni gsm boltnál... Én nem rizikózok, 15.000 ft-on meg főleg nem.
2016. szept. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!