Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik iphone éri meg a...

Melyik iphone éri meg a legjobban?

Figyelt kérdés
én eddig a SE-vel szemezgettem, de nem tudom... és még eddig nem volt apple készülékem, ez lenne az első. az ötösök ki vannak zárva..és akinek van SE-je, az írhatna róla hogy milyen..

2016. szept. 9. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha neked megfelel a SE mérete, akkor az jó választás !
2016. szept. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem vard meg az iphone 8-at.

En is azt varom, most 6s plus-om van. Megvagyok elegedve vele. Bar a kamerajaban vannak hibak. Lehetne jobb is ennyi penzert a kameraja.

Maskulonben megvagyok elegedve vele.

2016. szept. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy mennyi pénzed van rá! 260 ezer Ft körül van most az eddigi abszolút csúcs iPhone, a 128 gigás 6S Plus, nem tudom, hogy ennek tudását überelni fogja-e a 7 Plus vagy a 7 Pro! :/ 130 ezer Ft környékén viszont valóban az SE a legjobb, vagy 150 ezer körül az iPhone 6, bár ezek csak az alap 16 gigás változatok, bővíthetőség hiányában nem sok dolgot tudnál rápakolni!
2016. szept. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az SE jó választás lehet, főleg, ha kicsiben gondolkodsz. Nagyon sok ember rajong a 4 colért, de szerintem az használhatatlanul kicsi - szóval ez teljesen relatív. Fogd meg a boltban, és ha nem találod túl kicsinek, akkor vedd azt.
2016. szept. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hat szivem szerint 6S-t vennek, de az sokkal dragabb. media markt-ban vennem meg, nem akarom ilyen szar gsm-es boltba venni, kitudja hogy honnan van.. es 64 GB-osat akarok
2016. szept. 9. 18:27
 6/9 A kérdező kommentje:
ja most nezem h kb 25 ezerrel dragabb a 6s.. :D
2016. szept. 9. 18:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát azért a GSM boltokat sem kell leszólni, abból is vannak normálisak, például Mobilkereskedés, Mobilbirodalom, Turbado, B-Tel, Smartshop, Elite GSM, Nextelshop, VIP-Phone, Aqua, Digitalko - ezekben teljesen nyugodtan megbízhatsz!
2016. szept. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
rendben. utananezek ezeknek, koszi.:)
2016. szept. 9. 20:23
 9/9 anonim ***** válasza:

A 6S és az SE között belsőleg nem sok különbség van...

Én SE-t használok. Meg vagyok elégedve vele, a méretével kimondottan,hiszen én nem egy lapát telefont akartam...

A kamerával szép képeket lehet normális fényviszonyok mellett készíteni, viszont sötétben egyáltalán nem szép, és közelítve se. Az akksija is szupi,nálam egész sokáig bírja, pedig nyüstölöm rendesen. A kinézetében az nem tetszik, hogy az 5s-el ugyanolyan. Ez hiba volt szerintem! Lehett volna valamiben más..

Összességében nekem tetszik.Gyors,stabil.:) Ja és 6s belsővel, 5s külsővel kapsz egy szuper telefont jó áron.

2016. szept. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!