Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei, Oneplus, Xiaomi?

Huawei, Oneplus, Xiaomi?

Figyelt kérdés

Telefon vásárlás előtt állok, ezekről a kínai márkákról mi a véleményetek?

Jóval olcsóbban kínálnak hasonló tudású mobilokat mint a hagyományos márkák(sony, samsunk, lg stb..), de ez a lefaragott ár nem megy a minőség rovására?

Igazából olvasgattam már róluk, az elején általában bejön az embereknek, de 1-2 év múlva is ugyan olyan jól fognak működni, nem lassulnak be?



2016. szept. 10. 11:46
 1/6 anonim válasza:
ez engem is érdekelne, ki mit gondol én a xiaomival szemezek már egy ideje, mondjuk az is vagy 100k a legújabb
2016. szept. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 |Orfeusz| ***** válasza:

Nagyon jó minőségűek. Az árból az országon belüli forgalmazás, a bolthálózat fenntartása, a belföldi garancia meg a marketing hiányzik. (A Huawinek lehet, hogy van belföldi garanciája).


Én a belassulásra legkevésbé hajlamos telefonnak tartom a Oneplus 3-at, a 6GB RAM-jával.


Azt még érdemes tudni, hogy a második 2 gyártó hardvere teljesen azonos a Sony, LG telefonokéval - Qualcomm chipek és általában Sony kamerák, Gorilla Glass, stb. A Huawei maga fejleszt SoC-okat (processzor + videoprocesszor + egyéb chipek), de ezek is az élvonalban vannak. A kamerájuk általában valamivel gyengébb, mint a 180 ezres vetélytársakéi (ki gondolta volna), de az árkategóriájuk átlagánál sokkal jobbak.


Nem véletlenül ajánlja a mobilarena is ezeket a telefonokat.

2016. szept. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az jó, amúgy oneplus x ami nagyon bejön:)
2016. szept. 10. 14:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez olyan tévhit amelyet általában samsung, és Iphone tulajok mondanak. Vagy kitalálják, vagy hallják ismerősöktol, vagy csak rendelnek valamit kínából 10ezerért és csodálkoznak hogy nem olyan mint egy 200ezres Iphone!

Viszont én azt mondom jobb félni mint megilyedni! Inkább vegyél egy Huawei-t mint egy Xiaomi-t, ha félsz hogy elromlik.


Érdekesség pár évvel ezelőtt a Huawei-t mindenki szarozta (jelzem tényleg nem voltak olyan hűdejó telefonok , de általában nem egy kategóriával hasonlították össze) Ma meg már egy csomóan olyan szinten emlegetik mint az LG meg a Sony.. :D Ki gondolta volna! :)

2016. szept. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a OnePlust tudom ajánlani teljesen megbízható gyártó és nagyon jó telefonokat gyárt olcsón. Nekem OnePlus3-mam van és teljesen meg vagyok vele elégedve. Már több mint egy hónapja van meg és ugyanolyan gyors mint amikor megvettem.
2016. szept. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Brandon41 ***** válasza:
Én kb 2 hónapja használom a oneplus 3t-t, és szerintem nagyon jó, AnTuTu benchmark alapján 160-163 ezer pontot kaptam amivel a top 5-ben simán bent van. YouTube-on meg videóban azt mondták hogy a leggyorsabb androidos telefon. Ennek van a leggyorsabb töltője ( dash charge, a day's power in half an hour). Tesztekben is meg videókban is azt mondják hogy nagyon jó telefon.
2017. márc. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!