Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudom egy iPhone 6...

Honnan tudom egy iPhone 6 ról, hogy eredeti, és nem klón?

Figyelt kérdés

iPhone szakértők véleményét kérném.

Úgy néz ki veszek egy iPhone 6 ot,de használtan,viszont gyönyörű állapotban van.

Mikre kell odafigyeljek?

Honnan tudom megállapítani hogy van e valamilyen hibája stb?

Illetve hogy eredeti a készülék?


2016. szept. 10. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Kipróbálod, mielőtt kifizeted
2016. szept. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pl: van számlája, és van doboza. Ez a legegyszerűbb. Beleteszed a sim kártyádat, és működik. Ismered az eladót. Akku állapota. Ezért adják el leggyakrabban. 2 telefonálás után leesik az akku feszültség. Letöltesz rá egy játékot. Ha letölti, akkor elkéred az email címét, vagy törölteted vele. Egy csomó dolog van, amit 100 000 .- ért megnéznék.
2016. szept. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de én egy dolgot sem tudok hogy mit kéne megnézzek,mert nem értek az eredeti/klón megkülönböztetéséhez.
2016. szept. 10. 18:09
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Akkor neked tök mindegy
2016. szept. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nyílván azért írtam ki,mert tökmindegy.:D

Menj odébb,az ilyenekre nem vagyok kíváncsi.

2016. szept. 10. 18:26
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értettem, hogy annyira érezhető a különbség klón és eredeti között, hogy ha nem veszed észre, akkor neked tök mindegy. Szóval észre fogod venni.
2016. szept. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a klónokon nem ios van, tehát nem fog működni az appstore, próbálj meg letölteni valamit.

mindenképpen ellenőrizd, hogy nem icloud zárolt e, vagyis ha úgyis el akarja adni, rakasd vele vissza gyári állapotba, ha aktiválni tudod magadnak, akkor oké.

aksit nem igazán tudod ránézésre leellenőrizni, de egy esetleges aksicsere még mindig olcsóbb, mintha rád sóznának egy használhatatlan, lezárt telefont jó drágán

2016. szept. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 2 es, és a 7 es jól írta le, mit kell rajt megnézni. De vajjon te megértetted amit írtak? Ki kell próbálni. Legalább 5-10 percig használni. Közben megnézni, hogy az akkuszint mennyit csökkent. Le kell tölteni legalább egy appot, az App Storéből. Aztán ha ez megvan, töröltetni az eladóval az Ő ID jét ( emailcimét, jelszavastól). Aztán a tiédet beírni, és megpróbálni, hogy működik e? Szal ránézésre nem lehet...
2016. okt. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!