Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE szerintetek?

Iphone SE szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerintetek megéri megvenni? Eddig egy sony m4-aquám volt amkt szerettem de tönkre ment. Az Iphone SE-n gondolkodtam, meg talán a sony xperia x-en, az iphone 64giga 50 ezer, az x 100 ezer FT. MELYIK ÉRI MEG SZERINTETEK.. MÁS TELEFONT NE IS AJÁNLGASSATOK..
2016. szept. 11. 09:33
 1/5 eXpeke válasza:
55%
Nekem sok évig androidom volt,nemrég lett egy Iphone-om és azt kell mondjam hogy semmi pénzért nem térnék vissza androidra.Az Iphone nálam fényévekkel veri a droidot.Szerintem az Iphone-t vedd meg,mert gyorsabb,stabilabb,biztonságosabb mint az android.
2016. szept. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Helló,


A kettő közül a 64GB-os iPhone-t ajánlom.

Ha Androidról jössz, meg kell szoknod, hogy az iTunes-on keresztül kell adatot másolnod a telefonra, csengőhangokat vágni konvertálni kell, de maga a telefon gyors és jól használható.

2016. szept. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha csak telefonálni,és facebook-ozni akarsz akkor Iphone,ha ki is szertnéd használni az Android "szabadságát" akkor Sony.

Gondolom a Sony is,már Android 6-al fut attól meg nem kell félni,hogy lefagy stb...Android/Ios téma meg már lejárt lemez.Egyszinten van a két oprendszer stabilitásban.

2016. szept. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Iphone SE-t használok, 64gigásat vettem, nem bántam meg. Imádom! Korábban nekem is sony-m volt, de már állandóan lefagyott. Az SE-t nem tudom te hol veszed meg 50ezerért, én 160-ért vettem....
2016. szept. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szolgáltató...
2016. szept. 11. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!