Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv mindenkinek! Telefon...

Üdv mindenkinek! Telefon vásárlás előtt állok és két készülék között vacillálok az iphone se és a huawei p8 lite. Ti melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Eddig windows phone-om volt szóval az android és az ios rendszer is új lesz számomra. Annyit kell még tudni, hogy a huaweit ingyen ki tudom most hozni új előfizetéssel az üzletből.

2016. szept. 10. 21:17
1 2
 1/13 anonim válasza:
55%
Az iphone nagyon túl van árazva, az SE telónak kicsi a kijelzője is. Talán a rendszere stabilabb valamivel, esetleg átláthatóbb. Én az androidos Huawei-t venném.
2016. szept. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

köszönöm válaszod!

igen igen igazad van, csak annyi ugye ahogy én tudom, hogy az se-ben megvannak ugyanazok, mint az s6-ban kivéve az előlapi 5 megapixel meg a 3d touch. Szóval árban ez jobban megérné.

2016. szept. 10. 21:31
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

p9 nem opció?

én inkább azt vennék

amúgy SE-m van, túlárazott kis szar

2016. szept. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Viccesek vagytok.. túlárazott kis szar... HAHA.. Ha te ilyet csinálnál, a dupláját kérnéd, ráadásul úgy, hogy el sem érnéd azt a szintet. Nem tudod, mi munka van abban a telefonban, szóval maradjál csak csöndben, mind a ketten...
2016. szept. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

előző, tekintve, hogy van olyan hülye, aki megveszi, nyilván én is ennyit kérnék érte, ettől eltekintve túlárazott


nekem is csak azért van, mert este 9-kor egy amerikai "Tescoban" függetlenül vehettem ezt 435 dolcsiért vagy vehettem volna 800-ért S7-t, annyit meg nem akartam telefonra költeni


[link]

2016. szept. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
#5 nem néztem végig, de szerinted miért kérnek annyi pénzt? Ha leírnád, akkor elárulom, hogy valójában miért kerül annyiba...
2016. szept. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
jaj, el ne sírd magad mert valaki szidja telefonod...az apple túlárazott, mindig is az volt és az is lesz. ez nem azt jelenti, hogy szar, de nem éri meg az árát. persze nyilván szubjektív kinek mi éri meg, de akár hiszed akár nem, pont ugyanannyi munka van benne mint bármilyen másik csúcskészülékben, sőt az előállítása sem drágább. szimplán felkapott, amit az apple kihasznál, elvégre miért ne tennék? :)
2016. szept. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem talált, de nem baj, hidd csak, hogy így van...
2016. szept. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén? Egy 60 ezres telefont akarsz összehasonlítani egy 150 ezres telefonnal? No komment....


(Amúgy én a p8 liteot venném csak azért mert ingyen kitudnád hozni, bár nem tudom mennyit kéne kiperkálnod az iphonért)

2016. szept. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Olvastad, mit írt, a kérdező? Válaszba? Gondolom, nem, de nem baj... Ki mondta, hogy a hüvejjel akarom összehasonlítani? Én azt kérdeztem. Hogy szerinted miért kerül ennyibe.. De nem baj, nyelvtan óra csak jövőre lesz nektek is...
2016. szept. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!