Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Nexus 5x vagy honor 7 lite?

LG Nexus 5x vagy honor 7 lite?

Figyelt kérdés

Minden jól megy, akkor lehet már holnap megrendelem valamelyiket. 5x ellen az szól számomra, hogy 1 év garival látom a legtöbb helyen. Illetőleg kis plusz felárért 1+1-évvel, és nem tudom ez esetben +1 év szoftver vagy teljes körű. Nyilván fel kell hívni a boltot aki forgalmazza, hogy náluk ez hogy megy.


Meg, nem tetszik a 5x-ben hogy nem lehet usb-vel közvetlen csatlakoztatni a géphez, hanem átalakítót kell venni. Viszont ellenben elvileg nagyon gyorsan feltöltődik. Letisztult és egyszerű, ráadásul a tavalyi debütáló 180 ezres árához, a ma már 72 ezerért kapható 1+1 év garival rendelkező változat igen korrektnek tűnik.


Ugyanakkor a mai napig biztos voltam a honor 7 lite-ban, ma fedeztem fel ezt az egész barátságos készüléket, és bizonytalan lettem, hogy döntsek :) Nekem egyébként az emui felület is nagyon tetszik


2016. szept. 12. 22:14
 1/3 A kérdező kommentje:

Közbe most veszem észre, én szépen elnéztem az árát. A 16gb változat 72 ezer.

Igazából szerintem én megférnék rajta, képeket általában mindig mentem a laptopra, és agyonpakolni se szoktam apokkal. Ráadásul ezen ugye több gyárilag a szabad hely, mivel nincs telepakolva felesleges apokkal.

32gb árát már sokallom, valahol meg kell húzni egy határt. 16gb 72 ezerért nagyon korrekt, elgondolkodtató vétel

2016. szept. 13. 00:39
 2/3 anonim ***** válasza:

+1 Nexus 5X

Úgy tudom a doboz tartalmaz 1 adapter kábelt is. 1+1 év perig ùgy néz ki, hogy az elsöö évben teljeskörü (hardver ès szofzver), második évben pedig csak szoftver garancia van.

2016. szept. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

honor 7 lite lett, mivel 66800 a mall.hu-nál 2 év garival. Ajándék 3d szemüveggel, amit ha eladok 5-6 ezerért, tovább csökken az ára, és a végösszeg így csupán 61-62 ezer ft.

Ez ár/érték arányban 2 év teljes körű garanciával, és ezzel a teljesítménnyel több mint tökéletes. Amúgy is szűkében vagyok az anyagiaknak :)

2016. szept. 13. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!