Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tetszik az iPhone 7. Mit...

Nem tetszik az iPhone 7. Mit válasszak ezek közül?

Figyelt kérdés

Ahogy sokan láthattátok, megjelent az iPhone 7. Viszont akkora összeget egy 750p-s kijelzőjű, kevés újítással rendelkező telefonra nem fogok kiadni. Így váltanék, de nem tudok dönteni. Most i6 tulaj vagyok.


Galaxy S7, vagy Nexus 6P? A kínai gagyikkal pedig kérlek, ne kergessetek ki a világból. Nem veszek Xiaomit meg Meizut. Köszönöm. A Galaxynál kifejezetten érdekelt, lassult-e a tulajánál. Köszi!



2016. szept. 11. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Iphone 7-et vedd, hiddel jobb mint a két felsorolt..
2016. szept. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Meizu, meg a Xiaomi nem gagyikat gyárt, hanem telefonokat, megfizethetőbb áron (nekem előbbi gyártótól van készülékem, lassan két éve van meg).
2016. szept. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Miért, mégis mit vártál az iPhone 7-től?

Kb az elejétől tudni, hogy design-ban nem lesz hatalmas változás, bár szerintem így is szép. Azon kívül meg korrekt frissítés lett.


A hardver a legerősebb a piacon, a kamera jó, főleg a plus-ban, végre 32 GB-ról indul, víz és porállóságot is kapott, új home gombot, jobb akkut, a kijelző felbontáson huszárkodás meg tényleg értelmetlen, hacsak nem VR szemüveggel használod.

2016. szept. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Én megvárnám az új nexusokat, és azok közül választanék. Ios után jó lesz a stock android.
2016. szept. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

A kettő közül az S7-et mondanám. Esetleg az Egde változatot. Most jön majd rá az android7 frissítés.

De gondold meg azt is hogy maradjon az i6. Mert két választásod van. Csak másképpen.

Egy.

Hagyod magad rábeszélni az új iPhone-ra. Már majdnem mindenkinek iPhone-ja van a szegény kukásembertől a gazdag professzorokig. Ne különcködj. A különcöket kiközösítik és kigúnyolják és mindennek elszidják és kitalálnak róluk rossz pletykákat. Maradj az igazinál és maradj az iPhone6-nál vagy vegyél iPhone7-et.

Kettő.

Különcködsz és szembemész az árral és veszel egy Samsung vagy Huaweii telefont. Utóbbi a Nexus 6p gyártója. De akkor fel kell vállalnod hogy mindenféle androidos vicceket sütnek majd el rólad és szegénynek fognak bélyegezni akinek nincs pénze iPhone-ra. Hiába nagyjából ugyanannyiba kerül egy androidos telefon az említettek közül. Jó olcsóbbak de hamarabb is jelentek meg. Szemedre fogják vetni hogy a te Samsung vagy Huaweii telefonod a geekbench-ben gyenge pontszámot ér el mert nem direkt a tesztre dizájnolták a chipet nem úgy mint az Apple A10-et. Adu ászként felhozzák még azt is hogy a Note 7 kiég. Az mindegy nekik hogy a Note 7 nem egyenlő az S7-el vagy a 6P-vel. Meg hogy az android egy szar. Az is mindegy nekik hogy ugyanaz az alapja az Androidnak és az iosnak.

Hogy még fájóbb legyen ezeket a sértéseket majd az egészhez semmit nem értőktől fogod kapni.

Jól gondold meg hogyan döntesz. Kiközösítés vagy beolvadás. S7/6P vagy iPhone.

2016. szept. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
5#-ös húúú te még mit fogsz kapni az iosFan-októl! :DDD
2016. szept. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem S7-tel jobban jarnal. Vizallo es a teszteken is eleg jo eredmenyeket hoz. :) En is S7-et szeretnek csak meg nem gyujtottem ra eleget. Majd Karacsonyra pont ossze gyulik ra. :)
2016. szept. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#5.Ez nem teljesen igaz.Egy kicsit megcáfolnám:

Én több Samsung-ot látok a környezetemben mint iPhone-t,Huawei az meg kezd egyre több embernél lenni de ez is csak egy használati tárgy.

Az alapokhoz meg ne térjünk vissza mert nagyon hosszú történet,a Unix-ot két felé vitték,az egyik a Linux(Android ezen alapok alatt fut virtuálisan)míg a másik fele a BSD(az összes Apple rendszernek ez az alapja,csak épp sokkal zártabb),elég sok idő eltelt azóta így meg nem sok közük van már egymáshoz.

Nekem eszem ágába nincs védenem az Apple-t csak leírtam a véleményem.

Kérdéshez:

Én rengeteget utánanéztem ezeknek,úgy hogy nagyjából megpróbálom felvázolni.

Azt hogy melyiket választod sok mindentől függ,ha hosszúra akkor egyértelműen Nexus vagy iPhone,a többi tesz rád frissítés fronton.Ha rövidebb távra veszel akkor jön szóba a Xiaomi vagy a Meizu amik A Brand-ek!!!

Nem illik őket lenézni mert nagyon rövid idő alatt jutottak el idáig és nagyon jó minőséggel dolgoznak.

Samsung közül csak a Galaxy illetve a Note széria jöhet szóba,a többi nincs normálisan optimalizálva és még jobban tesznek a frissítésre meg úgy általában,az ő filozófiájuk tömeggyártás azaz hogy elárasztják a mobilpiacot és ezzel szerezzenek vásárlókat,illetve a kemény marketing is közre játszik ha Android=Samsung.S6 és S7 esetén már nem lassul be a TW de mondjuk egy Stock Android-os képest még így is instabil.

Az meg hogy Android vagy IOS neked kell tudni,én a Nexus 6P-t inkább kihagynám a problémás SoC miatt és megvárnám a Pixeleket,az iPhone mostanában nem mutat innovációt csak épp megpróbál lépést tartani a konkurenciával de még így is sokan megveszik hogy sok helyen nagyon le vannak maradva.

Így én az S7-re szavazok.

2016. szept. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!