Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone 4g nem működik?

Vodafone 4g nem működik?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vettem egy Samsung Galaxy A5 (A510F) telefont.. Előfizetéses vagyok, és havi szinten 11.-én kapok 2gb internetet. Viszont! Az utóbbi napokban (Szept. 6.-án) lejárt a 2 gb adatforgalmam. 11.-én a telefon szerint megkaptam az adatforgalmat, viszont a telefon nem képes használni.. Rengeteg helyen utána néztem, a Vodafone weboldalán is csináltam valami "távbeállítást" de ezek után sem volt jó.. Valamint valami oldalon néztem valami APN beállítást, azt is megpróbáltam az se jó. Még megnéztem az APN visszaállítását is, de akkor sem működik.

2016. szept. 13. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
1270, 5, 0-ás menűpont, élő kapcsolat az informtikussal.
2016. szept. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tisztázzuk: 4G szeretnél, de egyébként tudsz internetezni a telefonoddal mobilinterneten, vagy se kép se hang?
2016. szept. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
4g képes hálózatom van.. A probléma ott merült fel hogy bármit csinálok nem tölt be semmi oldalt.
2016. szept. 14. 07:07
 4/7 A kérdező kommentje:
Messenger alkalmazás esetén csak azt írja hogy várakozás a hálózatra
2016. szept. 14. 07:09
 5/7 anonim ***** válasza:

"4g képes hálózatom van". Olyan mint 4G képes hálózat nem létezik. Van 4G lefedettséged? Ha igen, honnan tudod, hogy van LTE lefedettség?


Mégkérdezem másképp: ha a telefont 3G vagy GSM módra állítod akkor tudsz mobilinternetezni?

2016. szept. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aktiválva van a SIM kártyád internetre?
2016. szept. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen 4g képes lefedettségem van.. Ezt egyszerűen elmondták amikor a készüléket vettem. Valamint hasznaltam is 4g-t még 11.-e előtt. Viszont időközben megoldódott a "probléma".. Bementem a vodafone-hoz és rá kérdeztem.. Utána nézett a csajszi és azt mondta, hogy valami változás keretében mostantól 26.-án írják jóvá. Köszönöm azoknak akik segíteni próbáltak! :)
2016. szept. 16. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!