Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Működik még 2016-ban a viber...

Névtelenül nevű kérdése:

Működik még 2016-ban a viber vagy a whatsapp a symbianos telefonokon?

Figyelt kérdés

Symbian Anna, Belle rendszereken működnek még ezek?

Emailt tudnék szinkronizálni?

Esetleg valaki használ még ilyen telefont és tudna válaszolni?

Köszönöm.



2016. febr. 3. 08:56
1 2
 1/15 anonim válasza:
nem
2016. febr. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ki használ még symbiant??? :D
2016. febr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Szeretnék venni egy symbianos telefont. Ezért kérdem. A whatsapp működik, erről most bizonyosodtam meg, mert le tudtam tölteni az opera áruházból.

Érdekelne, hogy a viber is működik-e, illetve a levelek szinkronizálása.

2016. febr. 3. 12:09
 4/15 anonim ***** válasza:
bocsi, hogy megkérdezem, de miért pont symbianost akarsz??? a legelavultabb oprendszer, szinte már el is felejtette mindenki. Mi a bajod a mai rendszerekkel??? (iOs, Android, wp)
2016. febr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Fel nem tudom fogni, miért venne valaki Symbian-os telefont. Már rég kihaltak, minden szempontból.
2016. febr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Én is jobban szeretem a maiakat.

Van egy telefon, a Nokia E7, ami annyira megtetszett, hogy azon kezdtem gondolkodni, veszek egyet. Ha a viber, whatsapp meg az email megy, akkor az nekem elég lenne. Nem telepitenék semmi màst. Most egy 8 magosom van, de hiàba, ha jàtszani akarok vele, délben tolthetem mert lemerul. Szoval hiaba van gyors telom. De akarmelyik telefon lemerul delre ha egy orat jatszanak rajta.

Raadasul nincsenek qwerty telefonok, nem tudom miert. Nekem qwerty telefonjaim voltak, es nem tudom megszokni a mostanit. Kitakarja az egesz kepernyot a virtualis billentyuzet. Az xperia pro-m jo volt, csak lassu.

Szoval a qwerty billentyu , a szepsege es az ara miatt vennem.

2016. febr. 3. 18:09
 7/15 A kérdező kommentje:

Na végre visszajöttek az ékezeteim.

Szóval elegem lett a virtuális billentyűzetből, meg hogy hiába veszek jó telefont, ha mindegyikbe 2200 mA-es akksit raknak. Olyan mintha lenne egy jó kocsim, de nem 50 km-ként tankolnom kellene. Köszi, inkább egy öreg diesel.

Már még tabletet is Kínából rendeltem, mert csak ott találtam megfelelően nagy akksisat. (8500mAh) Így bír 3-4 óra intenzív munkát, esetleg 5-öt.

2016. febr. 3. 18:20
 8/15 anonim ***** válasza:
akkor miért nem veszel mondjuk BlackBerryt??? Azon is van qwerty billentyűzet, és mégiscsak sokkal jobb az oprendszere mint a symbian.
2016. febr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nincs nekik oldalra kicsúszós billentyűzetes telefonjuk. Én azt szeretem. Viszont most nézegetem a 4-5 évvel ezelőtti androidos mobilokat, mert azok között akad ilyen.

Talán mégis megoldható, hogy elfogadható áron androidnál maradhassak, mégha gingerbread is. Van közöttük 2 magos, 1 giga memóriás is.

De a kérdés továbra is fennáll a viberrel kapcsolatban.

Köszi az eddigi válaszokat is.

2016. febr. 3. 20:45
 10/15 A kérdező kommentje:
Ha valaki még keres fizikai billentyűzetes telefont, én Samsung Captivate Glide-ot vettem, 4 éves konstrukció de még találni újat az ebay-en, USA. Ajánlom.
2016. febr. 10. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!