Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért vett le ennyi pénzt a...

Miért vett le ennyi pénzt a semmiért a telenor? Feltöltőkártyás mobilinternet.

Figyelt kérdés
Szombaton vettem 3500 ft-ért egy kártyát a telenornál ami volt 1GB adatforgalom,két sim kártyás a telefonom,és ha netezni akartam arra a simre állítottam,telefonálni csak a másikkal telefonáltam.Nos,szombat óta alig neteztem,szóval az 1 GB nem fogyhatott le..elvileg ez olan csomag,hogyha lefogy a net akkor megáll és nem tudok internetezni. Ma küldött az internetes simemre egy sms-t a telenor,hogy van 14000 ft tartozásom..ezt mégis hogyan? Félreértés történt? Nem értem..köszi ha segítetek
2016. szept. 14. 10:45
 1/7 szántóvető ***** válasza:
53%
hát ez elég morbid.a legjobb a még ma besattyogsz a kuúrva telenorhoz és tisztázod velük a dolgot.
2016. szept. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Feltöltőkártyás szolgáltatásnál nem hiteleznek, tehát nem keletkezhet tartozásod, max lekapcsolják a szolgáltatást. Menj be és érdeklődj, mert ott valamit félre néztek. Lehet, hogy téves az SMS.
2016. szept. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
83%

a telenor ritka gyökér cég


Nekem egyszer elromlott a hipernetes modemem(garancia időn belül)bevittem

kb 2 hét mulva értesítettek hogy kész.

Értementem hazavittem, és ugyanolyan szar volt mint mikor bevittem.

Na én visszavittem, ott a kis taknyos gyerek előadást tartott nekem hogy nem értek hozzá azért nem jó a modem.

Én meg mondtam hogy baszák meg, én cserét kérek vagy tényleg javítsák meg.

Elküldték megjavítattni.

Megint visszakaptam ugy hogy nem müködött.

Írtam a telenornak egy emailt hogy mi a facért nem képesek kicserélni azt a 10 ezer forintot érő szart, miért jó az nekik hogy velem genyóznak.

Erre 2 nap múlva jött az sms hogy mehetek a modemért.

És láss csodát, kicserélték.

Ennyit a telenor ügyfél barát szolgáltatásairól...

2016. szept. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom amikor engedélyezted az adatforgalmat a 2 simes telefonon, akkor a nem előfizetéses is aktív lett és adatcsomag nélkül is lehet netezni, csak veszett drágán.

Mivel ahogy előttem is említették, a prepaid nem megy túl a rendelkezésre álló egyenleg keretén, az előfizetésesnél pedig ha nincs más beállítva, akkor csak az sms figyelmeztetésből tudod meg hogy gáz van.

Mindenesetre egy személyes ügyfélszolgálati ügyintézés során kideríthető a turpisság.

Ja, és kezdj gyűjteni a számlára.

Ez ellen egyetlen egy módszer van, az, ha az előfizus simen korábban kérted a mobilnet elérhetőség kikapcsolását a szolgáltatótól. Ilyen esetben ha mégis adatforgalom okozott költséget, az nem a te hibád, hiszen a szolgáltató nem tett eleget a kérésednek.

Gondold át hogy történt, mindegy az előfizus simed melyik szolgáltatóé, egyformák a lehetőségeid bármelyiknél.

2016. szept. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 logikusnak tunik amit mondasz, csak az a baj hogy a kerdezo azt mondta "küldött az internetes simemre egy sms-t". Vagyis a feltoltosre ha jol logikaztam ki.
2016. szept. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Alex Fly ***** válasza:
100%

Inkább az lehet, hogy az új SIM-hez olyan telefonszámot kapott, amely már egyszer használatban volt és a telefonszám előző tulajdonosa csinálta a tartozást. Az SMS-t pedig kiküldték a számára, amelynek az új tulajdonosa pedig frászt kap...

Be kellene slattyogni a Telenorhoz és tisztázni velük.

2016. szept. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,az történt,amit az utolsó írt..de hogy minek ráhozni a frászt az emberre,elég rendesen megijedtem.:'D
2016. szept. 15. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!