Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s6 edge:a...

Korpaszabolcs kérdése:

Samsung galaxy s6 edge:a zsebemben véletlenül elnyomódott és nem kapcsol ki! mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Csak annyit ír ki kék háttér mellet,hogy downloading,meghogy odin mod,és,hogy do not turn off target.sürgős lenne, a válaszokat köszönöm.egyébként már régen még a Samsung galaxy s3-mammal jártam ugyanígy,akkor kivettem az aksit,visszatettem és ment tovább,csakhogy ebből a Samsung galaxy s6 edgéből nem lehet kivenni az aksit.abban bízik,hogy lemerült az aksi és kikapcsol.a válaszokat köszönöm,kérem segítsetek.

2016. szept. 14. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
43%

1. van külön mobil részleg elektronikai eszközöknél.


2. Legjobb tudásom szerint lehet resetelni.

[link]


Lődd le és indítsd újra.

2016. szept. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Soft reset (újraindítás) kell neked: hangerő le+bekapcs gomb nyomva tartva 5-10 másodpercig, a telefon újraindul normálisan.
2016. szept. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"download mód (másnéven Odin mód): Kikapcsolt állapotban a [power + home + hang_le] gombok nyomva tartásával érhető el, ebben az üzemmódban lehet új romot "letölteni" a telefonra (megj: a billentyűkombináció könnyen megjegyezhető: download => letöltés => hangerő le!) (Lásd még: Odin, root, rootolás)"


Ez nem hiba, csak ebben a módban kapcsoltad be a telefont.


"Készülék újraindítása

A kikapcsoló gombot hosszan kell nyomni 8mp-ig. Ez a módszer mindig működik! Ha lefagyott a telefon, ha le van zárva a billentyűzet, stb... Download módból is ezzel lehet "kilépni"!

Így nem kell leszedni a hátlapot, kivenni az akkumulátort."

2016. szept. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!