Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Véletlenül megkarcoltam a...

Peca1000 kérdése:

Véletlenül megkarcoltam a laptop billentyűzet felett lévő műanyag burkolatot. Milyen szerrel tudnám helyreállítani?

Figyelt kérdés

Ki akartam szedni a billentyűzetet, de megcsúszott a kezem, és megkarcoltam a laptop felső műanyag burkolatát.


Tudnátok ajánlani valamilyen szert, ami helyreállítaná a karcot?


Az ügyfelem gépe, és szerintem pipa lenne, ha így meglátná :)


Szétszedtem már rengeteg laptopot, de így még nem jártam. Ez egy HP gép és a billentyűzetet rögzítő rugós részt nehezen tudtam működésre bírni.


Tudnátok még ajánlani egy olyan eszközt, (linkkel együtt) amivel sérülésmentesen ki lehet szedni egy billentyűzetet?


Rugós részt elmozdítani, és alátámasztónak, mikor pattintom ki és feszítem fel fokozatosan a billentyűzetet.


2016. júl. 31. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:

a karcokat, mivel mélyedések, polírozással szokták eltüntetni, vagyis a felső réteget lepucolják nagyon finoman a karc szintjére.

a másik:

[link]

Aztán hogy ez mennyire marketing meg mennyire nem, azt passzolom.

2016. júl. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szélvédő polírozó folyadékkal, valamint egy microszálas szemüvegkendő kombóval szoktam.

Ezzel bármit ami üveg, műanyag tükörfényessé lehet polírozni kis munkával. Óraüveget is.)

2019. ápr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!