Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérheti most iphone 5-t venni?

Megérheti most iphone 5-t venni?

Figyelt kérdés
Az a szitu, hogy tesómnak iphone 4-e van, és ugye már csomó app nem szedhető le rá. Lenne lehetőségem használtan venni neki egy 5-t 33 ezerért. Szerintetek így megérheti?
2016. szept. 14. 19:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#5-ös Saját magadnak bevallod.. lol Ázsiai MÁRKA.... Magyarul ugyan úgy kínában gyártják mint az Iphone-t. Ergo te nem a telefont hanem a márkát veszed meg. Azaz ha neked eladnak 1000 euróért egy zsák krumplit apple logóval akkor te azt is megveszed?! Mert hát az is apple!
2016. szept. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#11 csak éppen az Apple amerikai márka, de teljesen mindegy. Látszik, hogy sokat értesz a telefonokhoz. Miért, te megvennél egy zsák penészes, ázott krumplit egy hajléktalantól? Vagy inkább egy normális állapotút egy elegáns embertől? Nah?
2016. szept. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha tisztában vagyok hogy a krumpli milyen minőségű, akkor igen miért ne? Tudom hogy jót fogok kapni. Az még hogy nem értek hozzá szerintem nem nekem szántad. Vagy ha igen akkor nagyon mellé ment.
2016. szept. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!