Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki mit gondol az iOS 10-ről?

Ki mit gondol az iOS 10-ről?

Figyelt kérdés
Nekem egyébként tetszik, csak az emojik lettek furák. Kíváncsi lennék, ki milyen véleménnyel van róla.

2016. szept. 14. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem az emojikkal pont nincs semmi bajom, ugyanolyanok, mint régen, csak kicsit 3D-sebbek.

Nekem a feloldás az, ami leginkább nem tetszik, nem megy olyan simán, mint az iOS 9-nél, de ezt nehéz elmagyarázni. :D Meg ami még elsőre tetszett az az, hogy ha megemeled a telefont, akkor felzárul a képernyő, de ez most már nem tetszik, mert össze-vissza villog, ha a kezemben hordom, és időnként véletlenül rázok egyet rajta.

Meg nekem igazából elég sok minden nem tetszik, ezen kívül pl. az, hogy nem felül, hanem alul van a kameraváltó, az, hogy fehér helyett fekete az ébresztőóra (éjjel ijesztő), meg hogy sms-ben, ha szöveget akarok írni, akkor alul jobboldalra kell nyomnom nem pedig alul akárhová.

De ezek olyan dolgok, amiket 1-2 héten belül megszokok, és utána már a régi lenne fura. Viszont egyelőre összességében nem szeretem.

2016. szept. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik azt leszámítva hogy az új billentyűhang + a lezáró hang nagyon fos lett. A képeket lehet személyenként rendezni(hasznos lenne, ha egy picit jobban működne, 1 ember 2-t képét rakta magától egy mappába) A kamera váltásnak örülők h lejött. Az értesítési központba még mindig nem volt helye a nyamvadt mobilnet bekapcsolásának. Az ujjlenyomat olvasás egy picit lassabb lett. Más olyan nagy változást nem érzek, mert kb. nincs is... Most az hogy lett kismilliónyi új emoji. hát pff...
2016. szept. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!