Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7-re megéri váltani?

Iphone 7-re megéri váltani?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy Samsungom van, 8 magos de azt hiszem elegem volt belőle és az androidból de egy életre. magas kategóriás telefonokat szoktam venni de évente cserélem le őket hisz a szoftverük bugos lesz. Úgy voltam vele hogy na most nem cserélem le mert nem érdekelnek már a telefonok annyira de lassan 2 éves lesz ez a szerencsétlen és majdnem hogy már be se kapcsol. És ne legyek ideges. Esetleg még az Iphone SE-ben gondolkodtam. Szerintetek?

2016. szept. 15. 07:00
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
21%

Kamu kérdés!

Elárulnád milyen típusu a Samsungod?

Ha ez tényleg így van akkor Iphone7 sem való neked.

Az S6 8 magos ami 1.5éves lesz a legréggebbi is!

2016. szept. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Galaxy Alpha. Ujjlenyomat olvasója meghalt. És szoftveresen is elég szar állapotben van. 1x sem ejtetgem le. Mindíg tokban használtam. De megis tönkre megy. Má vagy 6x telepítettem rajta újra az androidot PC-vel de csak rosszabb lett
2016. szept. 15. 07:47
 3/38 anonim ***** válasza:
57%
Nekem SE van, 64GB-os, megeri ! Ahhoz kepest hogy a Xarszung milyen draga es milyen bugos meg laggolos az iPhone 10 korrel elobbre van.
2016. szept. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
10%
Az iPhone kulonben mindig 10 korrel elobbre van, a tobbiek csak akor tudnak valamit kihozni magukbol amikor az iPhone mar le van gyartva, ok szetszedik es amit tudnak leutanoznak belole.
2016. szept. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 BM-Striker ***** válasza:
62%

iPhone 7 aranyáron lesz, és külon adapter kell, hogy 3,5 jack-es fejhallgatót használj.


A 64gb-os SE jobb vétel. (Bár Alpha után kicsinek fog tűnni)

2016. szept. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
14%

"iPhone 7 aranyáron lesz, és külon adapter kell, hogy 3,5 jack-es fejhallgatót használj. "


Igen kell, ezért adnak hozzá ingyen, de bármeilyk Bt füles jó hozzá.


Én 5 éve váltottam androidról, most lesz az 5-ik Iphoneom. Ha szereted a nyugalmat, érdemes váltani. És 4 évig támogatja az Apple.


Samsung most maga alá temeti az akku botrány, már a sima edgek is kezdenek felrobbani. Szoftveresen, meg a Googletól függ.

2016. szept. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
48%

4# Mekkora rossz duma életemben nem hallottam!Pont az Iphone-ban van Sony kamera,Motorola alaplap és valamelyikben Samsung processzor!Hát hiába...szart én sem vennék meg az Iphone helyében!!!!

Téged nagyon átverhettek!

2016. szept. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
35%
Én meg azt mondom,hogy vegyél S6-ot és nem lesz gondod!De,ha csak kizárólag telefonálni akarsz,mert az Iphone másra nem való akkor vegyél azt viszont arra jó bármelyik Tescos 5000ft-os teló is!
2016. szept. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Jelenleg több dolog kellene: Laptop, telefon és ugye döntenem kell. Esetleg ha 6s-t veszek természetesen 64GB-ban akkor az még hány évig lesz támogatott? És hardverileg hány évig lesz használható?
2016. szept. 15. 15:02
 10/38 anonim válasza:
Hát csak akkor ha nem zavar hogy nem fogod tudni egyszerre tölteni a telód és fülhallgatón zenét hallgatni, ha ez nem zavar téged akkor válts nyugodtan (nekem iPhone 6s-em van en szerintem nem fogok vàltani, meg várom az iPhone 7s-t vagy inkabb az iPhone 8-at, Hátha abban majd ki lesz javítva ez a dolog.)
2016. szept. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!