Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri iphone-ra váltani vagy...

Megéri iphone-ra váltani vagy windows phone inkább?

Figyelt kérdés
eddig 3 androidom volt egy sony xperia tipo egy alcatel one touch pop c1 és egy samsung galaxy trend van most,nem a legjobb telefonok igaz de ez fel is tűnt,mindegyik 1 évig bírta míg kinem sült az idegrendszerem,mivel mindegyik az első pár hónapba működött rendesen,mostanra meg csak néha néha,ráadásul a samsungom olyan h külső akksi nélkül el se merek menni itthonról mert ha hozzá sem nyúlok akkor is lemegy vagy 60% vagy ha kikapcsol és visszakapcsolom magától lemegy x% a telefonról,jó nem a legjobb az akksi de ideje gondolkodom h windows phone v iphone-t megéri e használtan beszerezni? mindkettőt nagyon dicsérik,és fogtam a kezembe őket,jól müködtek,tetszettek,az iphone home gombja és kis kiegészítői,a windows phone egyszerűsége és még sorolhatnám napestig, ha használtan akarok egy telefont v újonnan akkor melyiket éri meg jobban? láttam már iphone 4 és 4s-t 22 körül is pl,az az aggodalmam h ezeknek is 512mb ramja van és 1 ghz-s proceszora ami miatt gyengének tartom,ha nem akarok 50-nél többet beleölni de azt akarom,hogy hosszabb távon működjön,melyiket éri meg jobban?

2016. márc. 4. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Ha nincs pénzed újabb iPhonera akkor egy windowsos Microsoftot vegyél.
2016. márc. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Én meg azt mondom hogy nézz egy normális Androidos telefon.Nem kéne azért egy rendszerről lemondani azért mert használtál párat ami inkább ipari hulladék.50K-ért meg már elég jót lehet kapni ami nem fog lelassulni egy hónap alatt.Szerintem neked inkább Stock Android kéne ha a stabilitás fontosabb mint a személyre szabhatóság és a buherálhatóság.Akkor tudom ajánlani a Doogee X5 Pro-t,Moto G 2nd Gen 4G-t.Ezek biztos állíthatom hogy nem fognak lelassulni!I4S elavult,Lumia-ból talán 640 de a WP 10-ben nem sok jövőt látok...
2016. márc. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Én is hasonló véleményen vagyok, mint a 2-es válaszoló. Amilyen telefonokat használtál eddig androidosat, az mind az ipari hulladék kategória, tipo-m nekem is volt (mit ne mondjak... imádtam), a többit is ismerem. Egyik sem világbajnok. Nem kell leértékelni az androidot mielőtt próbáltál egy komoly droidos telefont. (Pl nexus 5)

Természetesen nem akarlak rábeszélni, csak leírtam. Azt is megértem ha váltani akarsz. A windowsban sem fogsz csalódni. Pl egy lumia 640KL már van 50 alatt, újonnan. 1GB RAM, Snapdragon 400, és windows.

Ha iphone-t választassz, akkor semmiképp sem 4 vagy 4s. Vannak még mindig akik istenítik, de túl régi telefonok. Ha használtba ruházol be, akkor az 5s-t javaslom. Az a minimum, de szerintem ahoz meg kell kicsit toldani a keretet...Mert régit iphone-ból sem érdemes venni, mert csak a baj lesz vele..

2016. márc. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az ott Lumia 640XL* akart lenni, bocsánat.
2016. márc. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi srácok a tippeket,igen tudom h van jobb androidba,azt hittem sikerült jól megfogalmaznom,nem mondtam h bajom van az androiddal de kíváncsiságból kipróbáltam volna mást is :D
2016. márc. 4. 23:09
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Androidból is van több ezer féle változat,csak párat említek:TochWiz,Xperia UI,LG UI,MIUI,EMUI,Flyme OS,ColorOS,OxygenOS,Stock AOSP,Cyanongen stb.

Szóval ebből is van több,így van benne új bőven,a felületek elég változatosak,tedd mondjuk a TouchWiz mellé a Flmyme OS felületét,látható a különbség de ez igaz a többire is.

2016. márc. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
amúgy a windows phone max azért is érdekel mert egyszerű,kényelmesen lehet úgy mond használni és állítólag nagyon strapabíró a rendszere v is h nem lassúl be fagy le,az iphone meg olyan kis aranyos,kis jól összerakott ebből pici abból pici de még is egyszerű,home gombos,aranyos telefon
2016. márc. 4. 23:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem win telefonhoz volt szerencsém lumia 520 hát egy életre megutáltam ,win telefont,vacak ,uncsi ja és én is kiprobálni szeretem volna nem jött be egyátalán stb most egy rendes android van igaz ez nem a fentebb felsorolt telefonok ,hanem 50000 ft kategoria és nagyon szeretem .
2016. márc. 5. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én imádom a lumiát
2016. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!