Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a kedvenc telefonmárkátok?

Mi a kedvenc telefonmárkátok?

Figyelt kérdés
Valamint melyikkel volt a legjobb/legrosszabb tapasztalatotok?

2016. szept. 15. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Nekem a Samsung, de kinek mi.
2016. szept. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Apple
2016. szept. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincs kedvenc márkám, lehet akármelyik mindenki által ismert márka, vagy minőségibb kínai, csak az a lényeg, hogy ne legyen noname, legyen szép a kijelzője, jó a kamerája, erős a hardvere, stabil a szoftvere, nagy a tárhelye és az akksija, és jó az ár-érték aránya, de szerintem ugyanezeket várja el mindenki egy telefontól. Ezen kívül számomra Android a favorit, de lényegében ennyi, innentől kezdve nekem mindegy, hogy melyik gyártó!
2016. szept. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
#3 Nah igen, stabil szoftver+android... Ha nem felső kategória (bár ott se feltétlen jó), akkor estélytelen, hogy stabil legyen.
2016. szept. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Apple. Jelenleg is IPhone-om van és nagyon szeretem.

Strapabíró, eddig semmilyen gondom nem volt vele.

A Sony márkájú telefonokat viszont nem javaslom.

A nagy reklámok ellenére hamar tönkremennek, a kamerájuk is csapnivaló... Onnan tudom, hogy még egy régebbi telefonvásárlásnál az eladónő mézes-mázasan lebeszélt a Samsung Note- ról, az akkori álomtelefonomról és rámtukmált egy már akkor is lecsengett recsegő-ropogó Sony-t , ami nem is bírta sokáig.

2016. szept. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
kipróbálva (oldszkúl időkből) a sony Ericsson-t, aztán a sony experia-t, át a Samsung Galaxy-ig, és megérkezve az iPhone-ig, bízvást állíthatom, hogy az iPhone.
2016. szept. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
nekem Sony, LG, Lumia volt, iPhone van, és bőven az a legjobb.
2016. szept. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Apple a kedvencem.


Legrosszabb tapasztalatom a Samsunggal van, legalábbis ami az androidos telefonjait illeti.

2016. szept. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Samsung,mivel android és soha nem volt rossz tapasztalatom a márkával.
2016. szept. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
HTC
2020. jún. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!