Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek melyik a kedvenc...

Nektek melyik a kedvenc telefonmárkátok?

Figyelt kérdés
És miért az ami?

2014. aug. 31. 22:38
1 2
 1/16 Masked Magician ***** válasza:
48%

Archos

Eleinte bizonytalan voltam. De egy nagyszerű készülék nagyszerű áron. Gyors és megbízható. És szép és még a neve is jól hangzik :D

2014. aug. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Samsung
2014. aug. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
NOKIA (Mert a Nokia telefon)!
2014. szept. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Motorola jelenleg...utolsobol kiindulva, mert a Motorola telefon a legregebb ota.
2014. szept. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem igazán van kedvenc márkám, meg amúgy is hülyeségnek tartom a márkahűséget.

Amelyik márka épp jó, azt jónak tartom.

Jelenleg a Motorola-t, HTC-t, Nokia-t, Nexus-t (bár ez nem külön márka), a Xiaomi-t tartom jónak, pontosabban jónak tartok még mást is, ezek az, amiket jelenleg kedvencnek mondanék.


Hogy miért?

Motorola: jó ár/érték arány (Moto E 100-120 dollár, Moto G 180 dollár, Moto X talán 300 dollár), és ahhoz képest nagyon jó teljesítmény. Hardveresen ha nem is különleges, de szoftveresen közel stock Android, ami meg is érződik az összesen.

HTC: a Sense nagyon jó szoftver, nincs teleszarva mindenféle felesleges funkcióval (khm...Samsung...khm LG), letisztult, szép, gyors szoftver. A telefon külsőre is nem kicsit odavág, meg kamerán kívül minden téren nagyon jó a One M8.

Nokia: jó hardver, mindenféle árkategóriában, a WP8.1 is elég jó, korrekt telefonokat ad ki.

Nexus: az Android csúcsa. Gyors és sokáig tartó szoftverfrissítés, a szoftveren abszolút semmilyen bloatware nem található, teljesítményét más Androidos telefon meg sem közelíti (na jó, talán a One M8), nagyon jó ár/érték arány (már ahol rendelhető Google Play-ből).

Xiaomi: kínai márka, de nem akármilyen. Jó telefonokat csinál, erős hardver, jó áron, és a MIUI nagyon szép, és van pár elég jó funkciója.

2014. szept. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Sony, nekem már régóta sony telefonjaim vannak és meg voltam/vagyok velük elégedve.
2014. szept. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Samsung.Amióta okostelóra váltottam azóta csak a Samsung játszik nálam.Jelenleg már a 4.Samsung (okos)telómat nyúzom:) Azért ez mert szerintem nagyon megbízhatóak,támogatásuk is rendben van és az ár is korrekt.
2014. szept. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A Samsung kb 5 eve gyart okostelokat. Namarmost ha neked most van a negyedik az azt jelenti, hogy 1-1.5 ev kozott tart egy Samsung nalad. Regebben a telefonokat hasznaltad 5-6 evig vagy tovabb. Akkor ez alapjan miert megbizhato a Samsung (vagy barmely mas gyarto ha mar itt tartunk)?
2014. szept. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mert én ilyen vagyok.Úgymond "képtelen" vagyok egy okostelót 1,5 évnél tovább használni.(legyen az bármilyen márka-ha Apple-t használnék azt is olyan ütemben cserélném ahogy jön ki az újabb modell)Vagyis inkább úgy mondanám hogy ez az iparág nagyon gyorsan fejlődik én pedig mindig az újdonságot keresem.Megtehetném hogy 2011 óta is a Galaxy Acemet használom de mi a frásznak ha már van Galaxy S4?És nem azért váltogatom mert tönkrementek.Sőt,mindegyik telómat úgy adtam el hogy nem volt rajta 2 hajszálkarcnál több.Attól mert te 5 évig használsz egy telót attól más cserélgetheti évente is.
2014. szept. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem hasznalom 5 evig, en is olyan 2 evet huzok ki veluk max, en csak szomorunak tartom azt, hogy manapsag egyik gyarto sem igazan garantalja a termeket 2-3 evnel tovabb.
2014. szept. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!