Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet-e valamit csinálni...

Gyöngyike0101 kérdése:

Lehet-e valamit csinálni olyan esetben, ha az S4 mini telefonom nem kapcsol be egyáltalán, nem is töltődik semmilyen töltővel, nem az aksival van baja, sem csatlakozóval, mégis hogy lehetne megmenteni az adatokat?

Figyelt kérdés
Gondoltam hátha van olyan kis okos valaki, aki tudja, hogy miképp lehet, hogy ne vesszenek el az összes adataim a telefonról. Ennél nagyobb rendszereket feltörnek. Tudom, hogy el kéne induljon legalább, de más, értelmes választ várok, hátha akad valaki.

2016. szept. 15. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Dugd géphez hátha az észleli :)
2016. szept. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbáltam már csatlakoztatni számítógéphez, de csak érzékeli, pittzog egyet, megjeleik, hogy valami be van dugva, de nem jön elé semmi. A fényképeim lennének fontosak.
2016. szept. 16. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!