Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE vagy LG G5 a jobb...

IPhone SE vagy LG G5 a jobb szerintetek?

Figyelt kérdés

2016. szept. 15. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Én az LG-t venném: hardver ugye az iPhone-nál nem annyira számít, így nem is mondom, de lényegében olcsóbb, viszont jobb a kijelzője, bővíthető a memóriája, nagyobb az akksija, valamint az Android saját stílus szerint egyénileg testreszabható és nyitott rendszer, ami az erős hardver és az LG jó optimalizáltsága miatt ugyanolyan stabil!

Ha mindegy a kijelző mérete, akkor a G5-öt ajánlom!

2016. szept. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát, pont a mérete miatt kérdeztem meg, mert abszolút nem tudom melyiket vegyem, mert az iPhone SE az szerintem pont jó méret, nem túl nagy, nem is túl kicsi, de az LG G5 az meg akkora, mint egy lapát. Mondjuk nagy kezem van, szóval lehet, hogy nem volna olyan nagy számomra az LG G5, de sajnos se a telekomnál, se a telenornál nem volt lehetőségem kipróbálni, mert nem volt kiállítva. Az iPhone SE-t meg kipróbáltam és tetszik. Igaz, hogy nem annyira "testreszabható", mint az android, de ettől függetlenül tetszik. Az LG G széria meg mindig az egyik kedvencem volt. Régebben volt is G2-őm, de sajnos egy barom haverom belelökött a medencébe és teljesen tönkrement a telefonom. :/
2016. szept. 15. 20:14
 3/7 A kérdező kommentje:
*G2 minim. :D
2016. szept. 15. 20:17
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
SE. Ne említsük már egy lapon a LG-vel... köszi..
2016. szept. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
67%

Nekem lg 5 van kivalo keszulek csak ajanlani tudom

Csak egy hatranya van :( olyan kivalo kepe van hogy siman eszre veszed a szar kamerakat sajna ide tartozik a Sz@rPhone is :(

2016. szept. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
54%
Szerintem az LG a jobb, mondjuk én a Samsungot gondolom a legjobbnak.
2016. szept. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lg G5.
2016. szept. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!