Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történik a telefonommal?

Mi történik a telefonommal?

Figyelt kérdés
Furcsa dolog ez. Eddig teljesen hibátlan egyéves Xperia z1c telefonom a fülhallgató bedugásával elkezdi magától levenni a hangerőt és hiába próbálom visszaadni rá. Gyári beállítást csináltam. Maradt minden ugyanolyan. Milyen hiba lehet ez? Mi történik?
2016. szept. 15. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Távirányítós fülhallgatót használsz? Nekem még anno egy Nokián az okozott hasonlót. Ha nem, nem ázott be? Próbáld meg a jacket kicsit kitisztogatni, hátha rövidre zárja valami zsebpiszok. Én arra tippelek, hogy úgy veszi a telefon, mintha a fülhallgató távirányítóján állítanád a hangerőt.
2016. szept. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Víz nem érte de sikerült még tegnap leejtenem de tegnap este még ilyen baja nem volt csak ma. Nem távirányítós,próbáltam több fülest és az erősítőt is rákötni.ugyanaz..
2016. szept. 15. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:

lejtetted, és a jack csati körül valami hozzáér valamihez ami ezt okozza.


Belül elmozdult vmi szerintem, vagy összeér 2 panel.

2016. szept. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezen tudnék valahogy segíteni?
2016. szept. 16. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!