Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-Mobile hálózat Miskolc...

T-Mobile hálózat Miskolc környékén másnak sem működik?

Figyelt kérdés

30-as vagyok, és ugyancsak 30-as számot próbálok hívni már reggel óta. Először csak nem kapcsolt, most már bemondja, hogy "a hívott szám átmenetileg nem kapcsolható", pedig biztos, hogy akit hívok, nincs kikapcsolva.

Megint gond van a hálózattal??? :(


2010. ápr. 23. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én gond nélkül telefonálgatok hálózaton belül és kívül is.


Megeshet hogy mégis a célszemély telefonjával van gond.


Miskolc, Árpád utca

2010. ápr. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem még mindig nem jó. :( Máskor is volt ilyen, de akkor is a hálózattal volt a probléma.

Az ügyfélszolgálatot ha felhívom, vajon tudnak segíteni? Próbáltam már, de csak a menüpontokat sorolgatta.

Más számot hívni meg nem is tudok, mert nincs a kártyámon pénz, akit hívni szeretnék, vele ingyen beszélek.

2010. ápr. 23. 08:51
 3/5 anonim ***** válasza:

nálam a t mobile a lakásban csak a bejárati ajtónál és az ablakoknál működik, pl.

pannonnal viszont a lakás hátuljából is gond nélkül tudok telefonálni. szerintem elég rossz a lefedettsége.

bp.

2010. ápr. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbálj ingyenes számot hívni.


06-80-xxx-xxx

2010. ápr. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk 06-80-400-500

T-System call center (ugyanolyan mint az ügyfélszolgálatos szám)


De ha az ügyfélszolgálatot eléred, akkor nem nálad van gond.

2010. ápr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!