Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE milyen színben?

Iphone SE milyen színben?

Figyelt kérdés

Ugye van feketében, fehér-aranyban, fehér-szürkében és fehér-rozéaranyban.

Én személy szerint a rozéaranyos változatra gondoltam, mert nagyon tetszik az a szín. Nem félek attól, hogy a többiek esetleg melegnek fognak hívni emiatt. Tudom, hogy nem fognak, mert normális barátaim vannak, meg úgy is csak viccből mondanák.

15/F



#szín #iPhone #rozéarany #melegnekhihetnekdenemvagyokaz
2016. szept. 16. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:

nem mindegy?

teszel rá egy hupilila tokot és kész, az enyémen is olyan tokok vannak, hogy ember meg nem mondja, hogy milyen telefon van benne

2016. szept. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Helló,


Az előlapok között van különbség: a szürkének fekete, a többinek fehér. Ezt fogod a legtöbbet látni, szóval ha nem gond a fehér előlap, akkor hajrá.


Ezt a tokot ajánlom:

"iPhone SE Case Liquid Armor"

[link]


Átlátszó, így látszani fog a telefon színe, és jól védi, ha véletlenül nekiütöd valaminek.


Vannak kicsivel strapabíróbb átlátszó tokjaik is:

iPhone SE Case Crystal Shell

iPhone SE Case Ultra Hybrid

2016. szept. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Hihetetlen, hogy már az X-edik felhasználó van itt, aki azt sem tudja egyedül eldönteni, hogy milyen színű telefon tetszik neki...
2016. szept. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én megértem a kérdezőt, szerintem a legszebb iPhone még mindig :D

én nem néznélek melegnek egy telefon miatt, egyébként is gondolom veszel rá tokot. az én szemem mondjuk az aranyat is egy kicsit más szögből ezüstnek látta :D kétlem, hogy a rozéarany egyébként is nagyon rózsaszínes lenne :D

de ha nem láttad még élőben mindenképp menj el megnézni! ne mások miatt dönts hanem aszerint, h neked mi tetszik.

2016. szept. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!