Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik olyan MP3 borító...

Létezik olyan MP3 borító készítő program, amelynek a használatával a telefon zenelejátszójában is megjelenik a borító zenehallgatás közben?

Figyelt kérdés

Nekem speciel egy Samsung Galaxy A5 (2016)-os készülékem van, számtalan programmal próbálkoztam már, egyikkel sem sikerült úgy felruháznom egy MP3-as fájlt borítóképpel, hogy az a telefonon is megjelenítődött volna, csak PC-n látszódik lejátszásnál. Kimondottan ügyeltem arra is, hogy a kép mérete ne haladja meg az 500x500-as képpontot.

Valami ötlet?

Köszönöm szépen előre is!



2016. szept. 18. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Állítsd át a zenelejátszóban. Ehhez mit szólsz?
2016. szept. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
esetleg tölts le másik lejátszót. ha az albumba rakod a képet, és a név is jó, akkor szinte mindegyik mutatja
2016. szept. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Creevity MP3 cover downloader , gyakorlatilag bele égeti az albumboritót a zenébe , énis ezt használom remélem tudtam segíteni :)
2016. szept. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!