Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vigyek laptopott Iphone...

Vigyek laptopott Iphone vasarlashoz?

Figyelt kérdés
Holnap fogok venni egy nagy erteku iphont, es azt olvastam erdemes vinni egy laptopot mivel sok hibat kilehet vele szurni. Aztis olvastam, hogy valami itunesre kell radugni, hogyha clone akkor nemismeri fel. Valaki segitsen, hogy csinalna a helyemben.
2016. szept. 18. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:

*laptopot

*iphone-t

*ki lehet

*azt is

*nem ismeri


Én úgy csinálnám a helyedben,hogy előtte beugranék egy könyvesboltba helyesírási kéziszótárért.


On: Újan vagy használtan veszed a telefont?

2016. szept. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi 2 oran at adasvetelit szerzodest csinaltam es most kicsit hanyag voltam. Hasznalt a telefon. Magan szemelytol veszem. Elmondta mi a hibaja, de sose lehet tudni van e meg.
2016. szept. 19. 05:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem vennék használtat. Ha át akar verni , úgy is át fog.
2016. szept. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha klon arra laptop nelkul is ra lehet jonni, gyarizzatok le es bejelentkezel az Apple ID-dal az iCloud-ba. Van Apple ID-d? Ha nincs akkor jo lenne meg azelott csinalni mielott elindulsz. Van mas iDevice-od? (ipad, masik iphone stb?) Mert ha nincs es nem erted mi az az Apple ID es az iCloud akkor jo esely van arra hogy aki ert hozza az at tudjon verni teged egy klonnal!!


Meg egy tanacs: ha az iPhone tul olcsonak tunik a piaci arhoz kepest akkor mindig gyanakodni kell hogy klon.

2016. szept. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kulonben tenyleg jo otlet laptopot vinni, az iTunes nem ismeri fel a klont.

Vigyel internetet is magaddal mert jol johet az iCLoudba bejelentkezeshes. Pl egy 3G wifi rutert vagy egy masik telot amibol hotszpotot csinalj.

2016. szept. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!