Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 vagy P8 lite?

Huawei P8 vagy P8 lite?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szeretnék venni mobilt, csak nem tudom eldönteni hogy melyik jobb. Aki esetleg járatosabb ebbe, annak megköszönném ha segítene :). Legfőképp netezésre használnám, szóval lényeg hogy gyors legyen, és fényképezésre :) Előnyök, hátrányok? Olyan emberek véleményét kérem, akik már találkoztak ilyen mobillal, de persze elolvasom mások véleményét is. Köszönöm a válaszokat.


2016. szept. 19. 21:29
 1/4 anonim válasza:
Én sok rosszat hallottam a p8 lite-ról, szóval p8 mellett döntöttem, de lehet megbánom majd idővel. Kétszer annyiba kerül mint a p8 lite, de szerintem jobb szerkezetre is. Szembetűnő mennyire akartak egy olcsó változatot is a P8-nak, nem akarták, hogy mindenki p8 lite-ot vegyen ezért néz ki ratyi módon a p8-hoz képest.
2016. szept. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A p8 lite újabban elég problémás. Pár hónap után meghal a wifi. Én is így jártam, most szervízben van. Fél éves. Keresőbe beírod p8 lite wifi, már az első találat a hibáról szól.
2016. szept. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor nemhiszem, hogy a p8 lite mellett fogok dönteni. Esetleg valami más mobilt tudnátok ajánlani? :)
2016. szept. 22. 21:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindegyikben van ami egy kicsivel jobb, vagy gyengébb a másiknál. :) Ezért nem lehet tökéletes döntést hozni, főleg ha egy ilyen rejtett hiba több hónap után jön elő bizonyos telefonokban. Én amit tudásilag javaslok neked 2016 vége felé: 8 magos minimum 1,5 ghz processzor, 2gb ram, de jobb lenne a 3gb, minimum 2500Mah akkumulátor, android 5. A többit te tudod, hogy milyen extra funkciók kellenek, pl hány megapixeles kamera, meg ilyenek. Én már pár éve huaweire tudtam esküdni, de most nagyot csalódtam benne. Ha nem pont ezzel a márkával szívtam volna meg, most honor 7 lite-ot vennék, de ők a huawei leányvállalata. Esetleg huawei p9 lite-ot.
2016. szept. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!