Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi kedvezményt adhat a...

Mennyi kedvezményt adhat a vodafone ilyen "hűség nyilatkozatos" előfizetős személyeknek ha már rég óta ennél a szolgáltatónál vagyunk? Pl. Egy iphone SE,6, Huaweii P9 Lite mennyivel olcsóbb ha van ilyen lehetőség?

Figyelt kérdés

2016. szept. 19. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
1220 éjjel-nappal ingyen hívható, ne habozz.
2016. szept. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Magyar szolgáltatók általában pont annyi kedvezményt nyújtanak egy régi ügyfelüknek, mint egy utcáról beesett újnak. De ha bejelentkezel az oldalukon, mutatni fogja.
2016. szept. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben de akkor lehet berontok az üzletükbe,és kifaggatok őket de ha 250ezerért akarnak nekem telefont eladni a fejükbe húzom az asztalt.
2016. szept. 19. 22:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 6 éve vagyok vodás, édesapám 15. Mindkettőnknek pont annyi a telefon. Ja és neki 8 szám van a nevén.
2016. szept. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"de ha 250ezerért akarnak nekem telefont eladni a fejükbe húzom az asztalt."

Ugye nem gondoltad komolyan hogy a kedvezményt nem te fizeted meg a végén?

2016. szept. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

[link]


Ha köszönet programba REGISZTRÁLVA vagy akkor jár csak külön készülék kedvezmény. (automatikusan nem megy a regisztráció)

2016. szept. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"1220 éjjel-nappal "

Most látom hogy elírtam.

1270 a szám.

De a sok köcsög aki lepontozta nem írta volna be hogy mi a gond.

Szóval még mindig érvényes. Felhívod az ügyfélszolgálatot és ahogy a 3-as válaszodban ígérted, elmondod nekik ha "250ezerért akarnak nekem telefont eladni a fejükbe húzom az asztalt."

Erre készségesen segítenek majd a választásban.

2016. szept. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!