Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iskolában papír gyűjtés...

Az iskolában papír gyűjtés van és a telefonom beleesett a konténerbe. Az az igazság hogy nem tudom melyik részén van csak azt, hogy a konténerben. Hogy lehet megtalálni?

Figyelt kérdés

Samsung galaxy Core Prime és van benne sim és sd kártya.

Az mindenben a legrosszabb hogy holnap viszik el a konténert szóval nincs ötletem hogy találjam meg.Próbáltuk felhívni de kikapcsolta magát:/

Keresni is kerestük, de valószínűleg lecsúszott az aljára.


pls. segítsetek hogy lehet megtalálni?



2016. szept. 21. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs más megoldás, mint szólni az iskola vezetőségének, és ha nem akarsz elbúcsúzni a telefonodtól, akkor bizony ki kell pakolni a konténert. Más ötletem nincs, bár azt nem értem, milyen konténer lehet ez, ha az aljára esett a telefon. A papírgyűjtő konténerek oldalt nyithatók, akkor hogyan került a telefon az aljára?
2016. szept. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Méghozzá gyorsan kell kipakolnod, mert a papír sem két kiló és összenyomja szépen, ha elég sok van rajta.
2016. szept. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nyitottak az igaz de ebben már annyi van hogy bezárták.
2016. szept. 21. 15:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Azonnal szólni kell.
2016. szept. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Ezért nem kell iskolába hordani. :D"


Ha azonnal próbáltátok hívni, akkor vagy nincs térerő, esetleg szétesett, legroszabb esetben tönkrement.

Nincs mit tenni, szólni és kipakolni az egész konténert.

2016. szept. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szóltam amint észrevettem.
2016. szept. 21. 17:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Na és mit mondtak?
2016. szept. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Azt mondták hogy akkor kereshetem, de jó hír végre megvan!Apám találta meg két karton között:)


Köszönöm mindenkinek a válaszát!

2016. szept. 21. 20:06
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja és egy-két karcoláson kívül nincs semmi baja:)
2016. szept. 21. 20:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez tényleg jó hír, vigyázz rá!
2016. szept. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!