Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s7 lefagyás!?

Samsung galaxy s7 lefagyás!?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy olyan problémám lenne hogy esténként mikor elalszok ugye magam mellett szoktam hagyni a telefonomat és reggelre mire felkelek lafagy a telefon, villog az értesítő LED de semmire sem reagál a telefon és állandóan újra kell indítsam. Megpróbáltam már azt is hogy kikapcsoltam az Always On-t de ez sem segitett. Esetleg valakinek valami tippe erre a problémára? A válaszokat előre is köszönöm. :)

2016. szept. 22. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
3%
Még mindig jobb, mint ha felrobbanna.
2016. szept. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Feltételezem, hivatalos forrás, KNOX 0 (nem mókoltak a telefonnal), és a legfrissebb ROM van rajta. (Az elsővel újraindulgatott párszor, a későbbiek teljesen stabilak.)


Ha a ROM régi akkor frissíts, erre a beállításokon belül van egy olyan menü hogy frissítések kézi letöltése, vagy hasonló. Én angolul használom, itt "Download updates manually", de az S Finder szerintem feldobja ha rákeresel a frissítés szóra. Ha a legfrissebb a ROM, akkor nyomj egy Wipe Cache Partition-t (cache partíció törlése), az sok hülyeséget megold. Ezt így tudod megtenni:

1) Kikapcsolod a telefont.

2) Nyomva tartod a Home és a Hangerő fel gombot, majd elkezded nyomni a bekapcsológombot is.

3) Megjelenik az Android logo, elengedheted a gombokat. Pörög kicsit a kék képernyő, kiírja hogy sikertelen frissítés, ne ijesszen meg hogy kidől a zöld droid. :) A megjelenő menüben a hangerő gombokkal tudsz lépkedni, a power gomb pedig enterként működik.

4) A menüben rámész arra, hogy "Wipe cache partition", power gomb, megerősítéskor pedig "Yes".

5) Utána legfelül "Reboot system".

6) Reméljük, hogy innentől jó lesz. :)


Ha ez sem segített, akkor ugyanígy lehet csinálni egy factory resetet, de az minden alkalmazást és adatot töröl a telefonról! Végső esetben újra is rakhatod a gyári ROM-ot, de ha feltettél egy ilyen kérdést, akkor azt gondolom, nem értesz hozzá annyira. Ebben az esetben inkább szerviz, de előtte megint csak mentsd le az összes adatot s készülékről.

2016. szept. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#1 Nagyon kevered a szezont a fazonnal!
2016. szept. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!