Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek 40...

Milyen telefont vegyek 40 ezerből? Android vagy windows?

Figyelt kérdés

Nem ezt használnám netezésre, egy rakás szótáros alkalmazás lesz rajta, ami kelleni fog egyetemen. Ezek rengeteget lesznek használva.

Néha messenger, navigáció, de ezeken kívül nem nagyon lesz más. Nem ezen fogom nyomatni a youtube-ot, meg nem ezen fogok folyton lógni, elolvasom esetleg a híreket és annyi.

Eddig windows-os telóm volt, de sajnos elromlott, még sosem használtam androidos telefont, nem tudom jobbak-e, nem fagynak-e le (mert az én régim lefagyott sokszor).



2016. szept. 18. 10:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és egyáltalán nem értek ehhez a témához, ezért is írtam ki a kérdést:(
2016. szept. 18. 10:08
 2/4 kaiu ***** válasza:
100%

Androidost mar csak azert is mert a windows phone meg fog szunni. Meg teljesitmenybe se olyan jo ja es itt a link egy 40k telefonhoz ami android 6.0as, nekem is ez van minden jatekot maxon visz soha nem volt vele problemam.

[link]

2016. szept. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kaiu ***** válasza:
100%
Ha erdekel tobb errol a telefonrol irj ram privatba es ami erdekel elmondom, ja es ha alaki 36,800ft ert tud ennel erosebb telefont kerem irja mar le :) mert 36,800 ert nincs ennel jobb meg a lumia 950 vagy mi a neve is gyengebb ennel pedig 150.000ft korul van :P
2016. szept. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A vernee thor egy jó választás lenne. Én ebay-ről rendeltem és 1 hét alatt megjött. [link]
2016. szept. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!