Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb akkumulátor...

Melyik a legjobb akkumulátor kímélő androidra?

Figyelt kérdés
Ti melyiket használjátok?
2016. szept. 22. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá külsöö megoldás, amelyik alkalmazás azt hírdeti az kamu!
2016. szept. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Android 6.0 :)

(Komolyan, a Google mérnökei és egyéb közreműködők már 10 éve reszelgetik a rendszert, próbálják optimalizálni a teljesítményt, fogyasztást. Gondolod, hogy ezek az ingyenes csodaalkalmazások olyat tudnak, amit ők nem?)

2016. szept. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Szirty ***** válasza:
100%
A kikapcsoló gomb.
2016. szept. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szükségtelen folyamatok fagyasztása és a nem használt rádiók kikapcsolása, 2G/3G tudatos használata és a mobilnet célszerű ki/bekapcsolása. Ezek többet érnek minden csoda-appnál.
2016. szept. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 - egyetértek. Bár kicsi aksin ez sem segít, a nagyobbaknál meg nem ad akkora előnyt, hogy foglalkozzak vele. Szóval esetleg még egy powerbank, az megoldás :-)
2016. szept. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szirty ***** válasza:

"Bár kicsi aksin ez sem segít, a nagyobbaknál meg nem ad akkora előnyt"


Szerintem fele fogyasztás kb. dupla üzemidőt jelent akármekkora az akku. :)

2016. szept. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem sosem sikerült, ráadásul állandóan kapcsolgattam ezeket a sz..okat a telefonon. Meguntam, egy napot bármikor bír, így wifi, BT, 4g always on, és nyugalom van :-)
2016. szept. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szirty ***** válasza:

Nekem 10 napig bírja az akku ha minden szükségtelent kikapcsolok és csak telefonbeszélgetésre és üzenet írásra használom.


Másképp 2 napig.

2016. szept. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Samsungokon alapalkalmazás a device care, de amúgy battery doctor.
2021. febr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!