Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem fizettem be a telefon...

Nem fizettem be a telefon törlesztőrészletét de az előfizetést igen. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Szóval a telefont már rég elhagytam, mindig fizettem a részletét. Egy számla valahogy elkavarodott és jött ma a felszólítás hogy a telefont letiltják ha nem fizetem be 07.31 volt a határidő. viszont ehhez tartozik előfizetésem, internet és telefon is, melyet egy másik telefonon használom mivel amivel vettem azt elhagytam.

Kérdésem: azt írták a telefont tiltják le. Ezt hogy kell érteni? azt amit elhagytam? Nem kapcsolhatják ki az előfizetést a netet meg mindent mert azt meg be van fizetve. Tehát a magát a telefont tiltják le IMEI szám alapján és nem az előfizetést/szolgáltatást ugye?



2013 as a cikk nem tudom ez él e még: [link]



2016. szept. 22. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ám felhívnád az ügyfélszolgálatot...
2016. szept. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jaj mert szerinted az ügyfélszolgálat mit mond? hát azt hogy persze azt is be kell fizetni mert mindet kikapcsolnak! nem fogják azt mondani hogy nem kapcsolják ki! egyértelmű hogy ilyenkor próbálnak megijeszteni, mert neki az a fontos hogy minden fizetve legyen.
2016. szept. 22. 18:45
 3/3 anonim ***** válasza:

"A készülék árával adós előfizetővel szemben a szolgáltató ugyanakkor nem eszköztelen: amint a hatóság határozatában rögzítette, a szolgáltató ilyenkor bírósághoz fordulhat a behajtás érdekében - hívja fel a figyelmet az NMHH."


A telefonkészüléket letiltják ( akárhova is keveredett) és téged beperelnek. Tutira megnyerik a pert...Kamatostul fizetsz majd.

2016. szept. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!