Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Huawei P9 Lite napelemes?

A Huawei P9 Lite napelemes?

Figyelt kérdés
Ugye van két műanyag sáv a kijelző fölött és alatt, azok napelemek is egyben? Mert azt hallottam. Vagy külön kell venni hozzá? Köszönöm az értelmes válaszokat előre is.

2016. szept. 22. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

"Köszönöm az értelmes válaszokat előre is."


Ennyire buta kérdésre hogyan vársz "értelmes" válaszokat?

Láttál már napelemet? Ez nem az, csak a haverjaid szívatnak.

2016. szept. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem nem az, ha az lenne akkor úgy reklámoznák. Egyébként olvastam ilyen tech oldalon, hogy terveznek valami hasonlót, de tudtommal még nincs ilyen.
2016. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Hülyeség, akkorka méretben értelme sem lenne. Nagyságrendekkel több áramot fogyaszt egy ilyen telefon, mint amit ilyen körömnyi cellákkal produkálni lehet.
2016. szept. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést, az előttem lévőek már megválaszolták, csupán annyit teszek hozzá, hogy napelemes töltők már léteznek.
2016. szept. 23. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom
2016. szept. 23. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!