Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 Lite szériahiba?...

Huawei P8 Lite szériahiba? (wifi, bluetooth hiba? )

Figyelt kérdés

Szerettem volna venni egy Huawei P8 Lite telefont, de azt mondták, hogy 10/8 ember hozza vissza a telefont, ugyanis a wifivel, illetve a bluetooth-szal is baj van. Ez elvileg széria hiba, nagyon jó telefonnak gondolták, de miután ilyen sokan visszahozták már nem merték ajánlani a telefonosok.

Tapasztalat??? Ki járt ugyanígy?



2016. szept. 21. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindkettő tökéletesen működik nekem.
2016. szept. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nincs vele semmi baj, nagyon jó telefon ennyiért. Viszont ne frissítsd android 6.0-ra, nem tudom hogy a rendszer ilyen vagy csak P8 Liteon, de csak árt.
2016. szept. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ismerőseimnek ilyen van és nem panaszkodott senki. Azt viszont tapasztaltam, hogy az 5.1-es android verzióknál van ilyen probléma, nekem is, bár nekem Samsung telóm van. Amióta kivettem a sim kártyát belőle és csak netezésre használom, azóta semmi baja nincs, sosem dobja le a wifit, bluetooth jól működik.....Addig állandóan elment a wifi és nem csatlakozott vissza csak restart után.

Elvileg a Huawei telefonok jók, én csak jókat hallottam róluk és nagyon sokan arra esküsznek.

2016. szept. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem tegnapelőtt kezdődött ez a probléma. Januárban vettem újonnan a telefont függetlenül. Tegnap még próbáltam megoldani, frissítettem android 6-ra, hátha megoldódik, aztán reseteltem, semmi. A wifi működik, de max fél méterre a routertől. Ma bevittem a telefonoshoz, küldik tovább majd szervízbe. Nagy csalódás az egész. Facebook huawei oldalán is több bejegyzés van, akik ugyanezzel a problémával küzdenek. De úgy látom vannak olyanok is, akiknél nem jött elő, ennek nem tudom mi az oka. Lehet idő kérdése, vagy ők nem használják olyan gyakran a wifit. Vagy a szolgáltatóktól vett telefonoknál van valami eltérés, nem tudom. A lényeg hogy nem stabil. Szerintem ha mindenképp ilyet akarsz akkor várj vele egy kicsit, amíg kiderül mi ez az egész.
2016. szept. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Majd rákérdezek ismerőseimtől, hogy szokott-e ilyen lenni náluk, de az is lehet, hogy csak nem veszik észre vagy nem foglalkoznak vele. Olvastam olyat, hogy az android miatt van ez a probléma és a megoldás még nem ismert, de a 6-os androidra frissítés megoldja. Ez tök jó, csak az én telefonomra nem adnak ki ilyen frissítést. Egyik munkatársam frissítette android 6-ra a telefonját, pár hét múlva tönkrement, szervízben megcsinálták neki és visszarakták rá az android 5.1-et.

A másik probléma, amit én több nagyon reklámozott hiper-szuper modellnél észrevettem, hogy a hálózati térerő 1-es, vagy 2-es szinten van csak, szinte sosem mutat 100%-ot, holott a régi telefonjaim max-on vannak, és nagyon hamar megszakadnak a hívások, egy aluljáróban elmegy a térerő.....Egy sima mezei telefonnál érdekes, ez nem probléma.

2016. szept. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, végül P9 Lite lett.:)
2016. okt. 13. 19:17
 7/9 anonim válasza:
Tavaly juniusban vettem, és nekem molst jött elő a kék fog hiba. Gari és biztosítás is van rajta.
2017. dec. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Smevjuláck válasza:

Sziasztok, Senkinek nem ajánlom ezt a szar telefont mert én is igy jártam , meg eléggé

meghajlott a kifelző is , ami elvileg az én hibám , de én életemben nem ültem rá meg nem érte külső behatás, meg nagyon lassú....,

2018. márc. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mihály Évi válasza:
Szia! Nekem Huawei P8 Lite telefonon van 2 éves de kb. 2 hónapja nálam is jelentkezett a hiba nem tudom bekapcsolni a wifit sem a bluetooth-t.
2018. aug. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!