Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek is fölösleges a...

Szerintetek is fölösleges a google plus android gyári alkalmazás?

Figyelt kérdés

Ki használ manapság google +-t?

A legidegesítőbb az egészben, hogy nem lehet törölni!

szeretnék véleményeket az adott alkalmazásról.

Hogy lehet megszabadulni tőle?

Köszi



2016. szept. 22. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
ne jelentkezz be
2016. szept. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mármint az alkalmazást a telefonról
2016. szept. 22. 21:56
 3/8 anonim válasza:
0%

Szerintem az egész Android, Win meg az összes többi egy fos.

Az IOS-t még nem próbáltam, de állítólag messze jobb.

Rem egyszer lesz rá pénzem, tuti kipróbálom már egyszer.

2016. szept. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én pl. szoktam használni. iOS-en :-)


Ha root-olod a telefont, tudod törölni, csak az a kérdés, hogy érdemes-e.

2016. szept. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam pl. deaktiválni lehet az alkalmazáskezelőben, bár eddig észre se vettem, hogy ott van. De ott van. És? iOS-en meg pl. ott az Apple Watch ikonja, ha kéred, ha nem (na jó, iOS 10-ben már állítólag el lehet tüntetni azt is). A Google+ legalább ingyen van.
2016. szept. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ezen a telomon szerencsére nincs előtelepitve mint gyári alkalmazás, amugy sem használtam, ugyanugy mint a facebookot sem, nem értem miért nem lehet rátenni csak a play áruházat, és a gyári kameraszoftvert, max egy file managert, a többi ami kell a kedves felhasználónak töltse le kedve kénye szerint, pld ami anno idegesitett a z1-esen a fotók ugyanugy a googletol, ahogy beirtam egy mail cimet a teloba máris mentette a képeket a felhőbe no és nem tudtam mit tenni ellene azért ez igen felidegesitett, pld volt, hogy nem is tudtam róla és éjszaka meg nem tettem fel tölteni erre még jó, hogy annyi szufla maradt benne, hogy reggel felébresztett az ébresztő amikor megláttam, hogy mit csinált azthittem, hogy infarktot kapok, semmir értesités, hogy akarom-e vagy nem kit érdekel
2016. szept. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én használom :) szerintem sokkal értelmesebb,mint a facebook.
2016. szept. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Alex Fly ***** válasza:

Egyáltalán nem felesleges. Én is használom.

És azért van gyárilag telepítve a legtöbb telefonra, mert a gyártók számára az ingyenes Android-licenc feltétele a Google programcsomagjának a keszülékre telepítése. Természetesen gyárthatnának olyan mobilt is, melyen egyetlen Google-app sem találhatón max. a Play áruház, csak nem biztos, hogy az emberek hajlandóak lennének kifizetni a magasabb árat.

2016. szept. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!