Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most ez igy van, vagy valami...

Most ez igy van, vagy valami nincs rendben?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy huawei telefont a telekomtol most 13.an hoztak ki...28ezer volt a mobileloleg plusz 2ezer vmennyi a havidij...oke kifizettem, ez a 2ezer rajta is volt a telomon,le is beszeltem...de rajta van a telomon ilyen telekom alkalmazas es ott azvan h fizetnem kene meg azta 2ezret ebbe a hónapba...sot azt mondtak h eza 28 ezer eloleg lebeszelheto megsincs rajta a telomon...vagy szamlaba szamit bele?
2016. szept. 23. 13:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Helló,


Ebebn tényleg a T-mobil tudna neked segíteni. Ha van a közelben boltjuk, nézz be oda, vagy azt hiszem az 1230-as a telefonos ügyfélszolgálatuk.

2016. szept. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!