Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5S vagy MS Lumia 950?

IPhone 5S vagy MS Lumia 950?

Figyelt kérdés

A 2 telefon közül melyik jobb?

Azt tudom, hogy WP-re nincs túl sok alkalmazás, de igazából nem annyira zavarna.

Az 5S-el az a bajom, hogy nagyon kicsit és vastag. Külseje nem igazán tetszik.

Áruk nagyjából egyforma ahol néztem 3500ft volt a küldönbség.



2016. szept. 23. 14:07
1 2 3 4
 1/39 bp1985 ***** válasza:
38%
Keress egy telefont inkább.
2016. szept. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Android nem kell. És ez a kettő aminek normális az ára.
2016. szept. 23. 16:22
 3/39 anonim ***** válasza:
10%
Mindenképpen az iPhone! Igaz, hogy már nem mai gyerek, de még ígyis fényévekkel jobb a hulladék Lumiáknál.
2016. szept. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
85%
Mire akarod használni a telefont? Mert az egy dolog, hogy Windowsra kevesebb appot adnak ki, de amit ki is adnak, azok is gyakran le vannak maradva az iOS-hez/Androidhoz képest.
2016. szept. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Hétköznapi ahsználatra kellene. Én megfogadtam magamnak, hogy androidot többet nem veszek. Nekem is az iphone kellene, de a külseje irritál.

Sebességben mekkora a különség meg stabilitásban? És még mi a hátráyna a Lumia-nak az appoktól eltekintve?

2016. szept. 23. 16:45
 6/39 anonim ***** válasza:
70%
Én viszont hajlanék a Lumia felé. Az iPhone sem rossz telefon, de mára már divatcikké vált. Nekem Lumia 535 van már 1,5 éve, egyszer sem volt vele semmi. Ugyan olyan gyors és stabil, mint az első bekapcsolásánál, WP 8.1-gyel és W10M-lal is. Az appok terén én meg vagyok elégedve, nem kell nekem 128 millió alkalmazás, aminek a 90%-a vagy sz*r, vagy hülyeség, mint a Google Play-ben. Ráadásul a W10M-hez nem kell atomerőmű, hogy lagg nélkül fusson, mint a Droidhoz. És a 950-nél ott van a Continuum is.
2016. szept. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Én is hasonlóan gondolkodtam, de annyi negativ kommentet olvastam a wp-ről, hogy már aziphone is szóba jött. Divatcikknek divatcikk, de legalább az áráért azért kapsz is valamit. Nem úgy mint az androidnál. Egyébként ebben egyetértek, hogy a play áruház tele van szeméttel. Nem tudom mit veszek majd.
2016. szept. 23. 16:59
 8/39 anonim ***** válasza:
28%

Hát nagyon sajnálom hogy android nem jöhet szóba. Esetleg megtudhatjuk azt a modell ami miatt egy életre megutáltad?

(Csak azért kérdem mert ebben az árban fényéveket vér ezekre a mobilokra egy androidot készülék)

2016. szept. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
#5: ha hétköznapi használatra kell, próbálj meg szerezni egy olcsóbb Lumia készüléket (akár használtan!). Ha megfelel (sebességet leszámítva, mert pl 550 lomha 640-hez képest is), akkor tudod, h érdemes 950 irányába gondolkodnod. Egyébként amit írtál, nem indokolja egy csúcskategóriás készülék beszerzését - persze, ha a jó kamera is fontos, akkor érthető.
2016. szept. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
0%
"...de legalább az áráért azért kapsz is valamit". Leírtad a lényeget kedves kérdező. az iPhone legalább minőségi telefon, Lumiárért fizetni csak felesleges pénzkidobás, úgyis meg fogod bánni.
2016. szept. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!