Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az egyik osztalytarsam folyton...

Az egyik osztalytarsam folyton gaz kepeket tesz fel rolam snapchatre. Mit csinaljak h befejezze?

Figyelt kérdés

Nem az en snapemen nezem meg hanem egy faken igy nem tudja h tudok rola de nagyon idegesit mert konkretan kicsufol. Megmondani nem akarom neki mert akkor rajon hogy megneztem es nincs is batorsagom hozza. Mit tudnek tenni anélkül hogy rajonne hogy lattam ? Valami otletek?

En arra gondoltam hogy irok neki ask.fmen egy ilyensmi kerdest ezzel kapcsolatban hogy ne legyen feltuno es hogy megmondjam hogy ez szemelyisegszemelyisegsertes. Mit tegyek?? Nagyon rossz hogy leeget sok ember elott


2016. szept. 23. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Szólj azonnal egy felnőttnek! Szüleidnek, vagy tanárodnak. Ez a dolog nem játék, és erre az osztálytársad is rá fog jönni, ha kopogtat a hatóság az ajtaján.
2016. szept. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem merek. Mert felek hogy akkor az osztály piszkalni fog. Mert masokrol is tesz ki es semmi nem mondtak.
2016. szept. 23. 18:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szájbe kell verni ,ne hagyd magad
2016. szept. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hát ha nem mersz, akkor ez van, akkor tovább fog szekálni.
2016. szept. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!