Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy A5 2016 vs...

Samsung galaxy A5 2016 vs Xiaomi redmi 3s prime?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm be tudja olcsóbban (50-55 ezer) a Samsungokat, de 55ezerert eustockrol még mindig jobban megeri a tudása miatt a xiaomi. Anyámnak A5-ös teloja van, de csak céges, így alig használja, viszont szerinte mindenképp jobban járok egy ismertebb márkával, mert hogy a Samsung tok jó meg minden. Viszont a xiaomi tényleg sokkal többet tud, de én is félek hogy esetleg nem olyan megbízható mint egy Samsung. Szeretnék véleményeket, esetleg tapasztalatokat kérni, mert nem tudom melyiket válasszam. :c

2016. szept. 24. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Nekem Xiaomi telefonom van, nagyon még vagyok elégedve vele.

Alapvetően az A5 nem egy rossz telefon, mindössze az árával van bajom, így hogy ugyannyiba kerül még így is jobb a Xiaomi (szerintem)

Viszont! Nem tudom hány éves vagy! Ha bedöglik a Xiaomi (van rá esély) akkor a szerviz eltarhat hetekig. No most akkor valszeg anyukád mondani fogja hogy "ehhjj a számszung nem döglött volna meg"

Fontos tényező még hogy saját pénzből veszed-e meg.

Szóval Xiaomi jobb, viszont a Samsung akkor is Samsung marad a laikusok körében a Xiaomi meg egy noname kínai márka (egyenlőre, itt MO-n)

2016. szept. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok, valószínűleg saját pénzből fizetném. Karácsonyig (akkor lehet megvennék nekem, általában karácsonyra kapok telefont amikor kell :D) tuti meghal a kis Navon Mizum, úgyhogy mostanság szeretném megrendelni.

Igen, azt néztem hogy hiába lesz azonos az ár, teljesítményben a Xiaomi még mindig jobb, viszont én sem teljesen bízom a "noname kínaiban". De tudom hogy bármelyik másik telefon, a Samsung is ugyanúgy tönkremehet. Anyának és apának is Samsungja van (A5 és xcover) és mindketten szeretik, bár semmire se használják... Ezért győzködnek hogy tok jó. De nem tudnak olyan véleményt mondani hogy mi van ha rendszeresen netezel rajta vagy játékokat töltesz le stb. Ezért kértem itt véleményt. Köszönöm a választ, a továbbiakat is várom, még mindig nem tudom mi legyen :c

2016. szept. 25. 10:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj én is picit paráztam, hogy bedöglik-e még minden de hála az égnek már lassan 1 hónapja megy (Xiaomi Redmi 3)

Nagyon elégedett vagyok, viszont ha ugyanabba az árban van akkor lehet hogy inkább az A5-re böknék. (Kivétel ha nagyon fontos az üzemidő, ebben verhetetlenek ezek a telefonok)

2016. szept. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon sokat használom, így fontos hogy mennyi időnként kell tölteni.

Te mennyit használod és meddig bírja a telo?

2016. szept. 25. 16:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát elég sokat. (Youtube, netes videók, Játékok ( komoly hardverigényűek, szóval nem ilyen szókirakó) Nyílván Facebook, internetezés, böngészés. Messengert, kamera. Mobilnet.

Nekem így egy napot kihúz, de úgy hogy pl youtubeozni kb napi 3 órát szoktam, játszani is minimum 3-4. De ilyenkor már nagyon kéri este az energiát. Próbáltam úgy is hogy nem játszottam csak Facebook, meg neteztem. Délután 6 órakor még +70% volt. Nem tudom mennyire hangzik jól. Én mindenkinek azt mondom hogy ha nem játszik az ember simán meg van a 2 nap.

2016. szept. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Navon Mizum van (1400mAh az aksi), kB két-három óra netezes után kikapcsol :D

Úgyhogy nem hangzik rosszul amit mondasz, köszi :)

2016. szept. 25. 17:48
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre bármelyiket veszed, felüdölés lesz az előző mobilodhoz képest :)
2016. szept. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!