Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy s6 edge-ben...

Samsung Galaxy s6 edge-ben mozog a kamera?

Figyelt kérdés
Még olyan 7 hónapja volt, egy Samsung Galaxy S6 Edge-m és, ha ráztam a telefont olyan volt, mintha mozgott volna benne a kamera (hangot is adott ki, ahogy mozgott). Azt hittem, hogy csak az enyém volt szar, de pár nappal ezelőtt voltam bent a T-Mobileban és amíg a soromra vártam csak kíváncsiságból megnéztem a kiállított daraboknak a kameráját és azoknak is ugyan olyan hangjuk volt stb. Akiknek jelen pillanatban ilyen készülékük van tapasztalják ezt?

2016. szept. 24. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Igaz nem Edge,hanem sima S6,de semmi nem zörög benne.
2016. szept. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 |Orfeusz| ***** válasza:
Ha nagyon rázod, az AF és az OIS mocoroghat benne, mivel azok mozgó alkatrészek.
2016. szept. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Annyinál is hallatszódott, hogy megfordítottam a telfont.
2016. szept. 24. 19:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Vannak telefonok, amikben a kamera optikája használaton kívül fixálva van, másokban szabadon mozog, ez azóta ilyen, mióta autofókuszos kamerák vannak a telefonokban. Pl a régi SE W610i nagyon zörög, a Huawei P8 Lite és a Lenovo K910 csak alig hallhatóan (utóbbiról mostanáig azt hittem, hogy egyáltalán nem zörög, pedig 2 éve használom, nagyon kellett hozzá rázni).
2016. szept. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kamera stabilizátor. Ez nem csak digitális stabilizálás hanem magát a kamerát is mozgatja. Minden modern telefonban van ilyen. Ha hallod akkor elég jó füled van.

[link]

2016. szept. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Olyan volt, mintha nem lett volna benne fixálva az egész. És miután így megmozgattam kamerába lépéskor rezgett az egész telefon.
2016. szept. 24. 19:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha a telefon rezgett az a rezgetőmotor műve mert úgy van biztos beállítva aktuálisan hogy gombnyomásra vagy alkalmazásváltásra rezegjen.

Maga a kamera elég szorosan a helyén van ezért azt nem érezheted kotyogásnak

[link]

2016. szept. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert az akkor s6 edge-t egy IPhone 6-ra cseréltem, de most megint szeretnék egy s6 edge-t. Szerintetek melyik a jobb amúgy?
2016. szept. 25. 18:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Már maga a kameramozgás meg a zúgás is hülyeség. Másik telefonnal majd másmilyen bajod lesz. Vannak emberek akik mindenbe belelátnak valamit és semmi nem jó nekik.
2016. szept. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!