Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lesz, ha nem fizetem be a...

Mi lesz, ha nem fizetem be a telefonszámlám?

Figyelt kérdés
10 éve vagyok Vodafone-os, eddig egy 3000 Ft-os előfizetésem volt, de pár hónapja kiköltöztem külföldre, és akkor felugrott havi 5-6000 Ft-ra. Bementem hozzájuk, hogy átváltsak kártyás számra, mondván az talán jobb megoldás, és már majdnem alá is írtam a papírokat, amikor felhívott egy belsős kollegina a support-tól, hogy ő egy sokkal jobb előfizetést tud, mert csak 1250 Ft az alapdíj, és még roaminggal együtt is sokkal kedvezőbb. Elfogadtam, azt viszont nem tette mellé, hogy az EU napijegy valahogy automatikusan jár mellé, és erre a hónapra 27.000 Ft jött ki, az előzőben is már 12.000 Ft, csak akkor kérdés nélkül befizettem, most viszont megnéztem a számlarészletezőt. Már fel is hívtak, hogy hétfőig fizessem be, vagy korlátozni fognak. Szóval a kérdésem az lenne, hogy mit lehet korlátozás alatt érteni, mire kell számítani, ha nem fizetem be a számlám? Átadnak egy ekkora összeget bírósági útra, vagy simán csak elveszik a számom? Ha bemegyek reklamálni, vagy felhívom a 1750-et, van esély, hogy sztornozzák a számlát?
2016. szept. 24. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Aláírtál/elfogadtál egy új szerződést amit át se olvastál?

Fizesd be jobban jársz és ha nem hűségidős azonnal mond fel, majd felejtsd el a vodkafont.

Ha bíróságra viszik, akkor sokkal több lesz a fizetni való.

Ha huzamosabb ideig tartózkodol külföldön, akkor miért nem helyi számot veszel? Sokkal olcsóbb.

2016. szept. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a terv, csak eddig ez nem fért bele anyagilag. Pont ezért akartam megtartani a számom, mert nem akarok örökké külföldön maradni, és már túl régóta megvan ahhoz. Azt mondta nem kell hűségidőt aláírnom, bár ezek után nem tudom mit higgyek. Amúgy őszintén, van aki átolvas egy ilyen szerződést? Pláne, hogy papír alapon nem is kaptam semmit, csak e-mailben, miután megkötöttem.
2016. szept. 24. 23:07
 3/7 bp1985 ***** válasza:
Igen, van. Semmit nem írok alá elolvasás nélkül...
2016. szept. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Költői kérdés volt...
2016. szept. 25. 08:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Fizessd ki. jol nem jösz ki a dologbol behajtjak rajtad es akkor a behajtokat is fizetheted ...
2016. szept. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, valószínűleg ez lesz, kifizetem és megszűntetem.
2016. szept. 25. 09:07
 7/7 anonim ***** válasza:
De legalább legközelebb elolvasod a szerződést.
2016. szept. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!