Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi lesz ha nem fizetem ki a...

MTomy20 kérdése:

Mi lesz ha nem fizetem ki a telefonszámlám?

Figyelt kérdés
Eléggé sokat számláznak havonta és alig beszélek + kiszámláztak internet használatot amikor nem használom 9000kb 13ezerért...
2011. márc. 5. 14:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor 1-2 hónap múlva kikapcsolják és felbontják a szerződést!Ha utánna se fízetsz,akkor olyan kamatot rá.basznak hogy a felhalomozott számlának akár az 5-6 szorosát is fízetheted majd,ahogy én annak idején!

Nekem a 3 szor tízezer forintos számlámból lett kb olyan 100 ezer 3/4 év alatt!Úgy hogy én nem halogatnám,mert te fogsz rosszabul járni és addig fognak csesztetni amig kinem fízeted!!Javaslom mielöbb kífizetni,mert csak tovább fog nőni a számlád!

2011. márc. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ha nem tartod jogosnak, akkor reklamálj és válts számlacsomagot/szolgáltatót...


amúgy az van amit az első írt, végrehajtó menni fog vagy letiltatja a fizudat

2011. márc. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Plussz még rájön a ködbér,szerződés bontás és miegymás,ami olyan 40 ezer ft körül van.Nekem 140 ezret kellett ködbérrel együtt fízetnem.30 ezres számlából lett 140 ezer,úgy hogy jól gondolold át hogy mit csinálsz!Amúgy mennyi van még a szerződésből hátra?Mikor fog lejárni a szerződésed?
2011. márc. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
köDbért fÍzetni? :)
2011. márc. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Fentebb jól elmondták. Én még azzal egészíteném ki, hogy igaz a neten nem adtad meg sehol a telefonszámod (IQ teszt, vagy bármilyen nyereményjáték), és nem is töltöttél le sehonnan sem (legyen az TV-ben vagy neten reklámozva) csengőhagot úgy, hogy megadtad a telószámod, hogy arra küldjék?

Mert ha igen, akkor a "reklám SMS-ek", amikből hetente 4-5 darabot kapsz, darabonként 600Ft-ba kerülnek NEKED (ők küldik, mégis te fizetsz érte!), mert az apróbetűs részben ott van, hogy ha megadod a számod azzal automatikusan feliratkozol a fizetős szolgáltatásukra...

Így akkor is 10ezer-20ezer között lesz a számlád, ha be sem kapcsolod a telefont...

2011. márc. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 15:29


Ködbért igen!Én is csak néztem mint Jenő a moziban!

2011. márc. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ködbér 10 ezer ft és az hogy felbontották a szerződést az plussz 30 ezer ft-ba fájt!
2011. márc. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
De az nem köDbér,okoska,hanem köTbér,és semmi köze a ködhöz! Dehát ugye olyanok vagyunk,mint a kisgyerekek,ami számunkra értelmetlen,azt lefordítjuk 'értelmesre'! Kérdező,te meg nagyon egyszerűen váltsál tarifacsomagot! Istenem,komolyan alkalmasságihoz kötném ezt az egész mobilosdit!
2011. márc. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
5%

válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:13


Te meg egy hatalmas nagy kötekedő seg.gfej vagy barátom!Te biztos nem szoktál szavakat félre írni?!De teljessen mindegy,mert megértetted hogy miről van szó ezek szerint,de persze a kötekedés az megy.Az ilyenek seg.garcokat kellene az ilyen oldalakról kitiltani,de véglegessen!Idiota vagy barátom

2011. márc. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:13



Ja és persze a kérdésre még véletlenül sem válaszoltál!Mégis minek jöttél ide a kötekedésen kivül?Nagy az isten állatkertje bizony!

2011. márc. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!