Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet iPhone-ra zenét...

Hogyan lehet iPhone-ra zenét tenni?

Figyelt kérdés

Van egy iPhone 5s-em es sehogy sem tudok zenet letolteni rá.

Itunes-rol sem mert ott az jon elo higy csak megvasarolni lehet a zenet

Probaltam ugy is hogy letoltottem a zenet masik telefonra es arrol probaltam atkuldeni az iphonera de bluetooth segitsegevel de nemsikerult

NINCS SZAMITOGEPEM !! Tehat ha lehet valami javasoljatok hogy csak telefon van itthon

Elore is koszi



2016. szept. 25. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Csak gépen lehet Itunes-en keresztül, ez az egyik szempont, miért utálom szenély szerint az IOS-t.
2016. szept. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
itunesba bele kell huzni a zenéket
2016. szept. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Apple Music előfizetéssel nem kell számítógép. Le tudod tölteni offline hallgatáshoz is a zenéket. 3 hónapig ingyen kitudod próbálni. Ha bevált, akkor az a havi 5 euró szerintem nem pénz érte.
2016. szept. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem miért azt vettél amugy van az itube nevű app illetve annak az utódja meg nem mondom mi a neve de ha megtalálod azt töltsd le egyszer betölti a zenét YouTuberól és utána bármikor tudod offline hallgatni
2016. szept. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat
2016. szept. 27. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!