Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csinálnátok ha nyernétek...

Mit csinálnátok ha nyernétek egy iphone 7 -et?

Figyelt kérdés
Eladnátok vagy megtartanátok?

2016. szept. 25. 19:13
1 2 3
 21/27 Nordzsesz ***** válasza:
85%
jo malyd ha lessz idöm....
2016. szept. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Ja te vagy a ratyikommandós elnézést akkor :D nem tudtam
2016. szept. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyk-n van egy csoport akik szotarakat arulnak es azert ajanljak fel a termekeiket hatha bekeresnek azon, nem is gondolkodnak el, hogy az emberek gyorsan leirjak a velemenyuket pld mobilrol felrekattintanak vagy nem erzekeli a tobbszoros billentyű lenyomast a gep es azert hibasak a valaszok vagy csak a valaszolo szarik bele a hulye helyesirasba es a ratyi magyartanarokba, hogy a tudomanyukat dugjak fel a hatso felükbe mert lof@xt sem tudnak a szersncsetlenek csak cseszegetni idiotak mennek magyar tanarnak meg mondatelemzőnek aztapcsa ez tudomany
2016. szept. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Megtartanám, a 6s-emet pedig vagy eladnám vagy odaadnám valamelyik családtagomnak.
2016. szept. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Hát utolsó előtti neked csak gratulálni tudok , szívből az , hogy valaki gyorsan ír még nem jelenti azt, hogy tele kell hogy legyen olvashatatlan szavakkal az egész mondandója , de minek is Győzködlek ahogy így elnézem egy 12 éves színvonalán lehetsz ;)
2016. szept. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Nordzsesz ***** válasza:
Most már tudom, ha neyernék eladnám és vennék helyesírási kéziszótárakat:)
2016. szept. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Nordzsesz ***** válasza:
Bakker, megint elütöttem egy karaktert, most már biztos, hogy azt vennék...
2016. szept. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!