Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ios-t szeretnem vissza állítan...

Ios-t szeretnem vissza állítani az Apple telomon?

Figyelt kérdés
Van egy Iphone telom és magától felrakta a 9.3.4 és ios-t, de nagyon gyorsan merül tőle a telo az előtt nem volt rá példa ha rámegyek hogy"összes tartalom beállítás törlése" akkor az ios is vissza állítódik az akkor vásárolt állapotba ?

2016. szept. 26. 19:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem, ezt nem tudod visszaállítani. Egyébként mikor történt ez? Mert már a 10.0.2 a legfrissebb, ami elérhető, illetve iPhone 4S esetén 9.3.5.
2016. szept. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hat tegnap előtt vettem eszre hogy rohadt gyorsan merül a telom az előtt 9.3.2 volt rajta és akkor nagyon jól bírta az aksi de komolyan aztán gyanús volt hogy gyorsan merül és láttam hogy mar 9.3.4 volt rajta amúgy I5c-m van
2016. szept. 26. 19:35
 3/18 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt buktad vagy felfrissítesz amíg tudsz vagy használod azt.

[Amúgy én sem értem, hogy ennyi év alatt még senki nem rakott össze olyan progit ami ezt megoldaná]

2016. szept. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én vagyok egyedül vele ?
2016. szept. 26. 19:36
 5/18 A kérdező kommentje:
amúgy nem hal meg a telo tőle hisz egy 5c rol beszelünk ami nem mai darab nem hiszem hogy bírna 10-es ios-t
2016. szept. 26. 19:39
 6/18 anonim ***** válasza:

Kérdező: ez furcsa, de akkor biztos a készüléken volt már egy ideje a 9.3.4. Várj néhány napot, javulni szokott a helyzet (vagy backup után restore-olj 9.3.5-re).

iOS10 nem tudom, hogy mehet egy 5/5c-n, de 5s-en gyorsabbnak tűnik, más kérdés, hogy ott iOS9 óta a hatékonyabb Metal API-n keresztül megy a grafikus felület, nem OpenGL-en.


#3: azért nem raktak még össze ilyen progit, mert az Apple aláírása szükséges ahhoz, hogy a firmware-t telepítse a telefon. RSA-t pedig konkrétan lehetetlen megtörni, nagyobb esély van arra, hogy Apple-től megszerezzék a kulcsot.

2016. szept. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Jailbreakest tehetsz ra, de en szemelyesen nem ajanlom, jartam ugy hogy nem lehetett utolag visszatenni a gyari iOS-t. Tegla is lehet a telobol.
2016. szept. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
(vagy backup után restore-olj 9.3.5-re)-ezt hogyan tudom megtenni pontos leírást kaphatok hozza kedves válaszoló :)
2016. szept. 26. 19:52
 9/18 A kérdező kommentje:
Most néztem hogy a Battery Life app al is megnéztem és Perfect-re Diagnosztizálta az Battery-t 0% Battery wear level-t ír
2016. szept. 26. 19:58
 10/18 anonim ***** válasza:

Beállításokon belül Akkumulátor "alkalmazás" mit ír, mi használta az akkut?


Pl így lehet visszaállítani: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

2016. szept. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!